آکواریومERFAN_PC | صفحه 13 | تصاویر اکواریوم اعضا

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
آکواریومERFAN_PC
۶ آذر, ۱۴۰۰
۱۱:۱۱ ق٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1092
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹
sp_UserOfflineSmall افلاین
241sp_Permalink sp_Print

Erfan386 گفته
سلام.

دوستان چمن مارش به خوبی رشدکرده و برگ های جوانه هاش بزرگتر شده خداروشکر

دم گربه ای هم شرایط وبی داره و روبه رشده و شاخه جدید داره در میاره

میگو ها هم متاسفانه اون بیماری که مثل کپک بود و روی میگو میشکیم پیش اومده بود و ظاهرا یکی از پاهاش رو به خوبی حرکت نمی کنه (اقا علیرضا گفتن باعث از بین رفتن اندامی میشه که روش کپکه)که خداروشکر فعلا بیماری از بین رفته و دیگه تو بدنش نیست و جالب این هست که به تازگی به مقدار خیلی زیاد تخم رفته زیر شکمش و اینقدر زیاد که قسمت انتهایی بدنش روی زمین کشیده میشهhahaha1

و بعد تغییر اکوایوم میگو ها کم پیش میاد که توی روز دیده بشن و بیشتر اقات بعد از خاموشی لامپ فعالیت خود را شروع می کنند!yell

دوستان حالا می خوام راجب به موضوعی باهاتون مشورت کنم!training

می خوام یه اک جدید راه بندازمvarje

حجمش رو دقیق نمی شه گفته ولی نهایتا۴۰لیتر که حجم مد نظرم خودم۳۰ لیتر هست که به احتمال خیلی زیاد یه دونه اک ۳۰لیتری شیشه جلو خم منتها بدون درب که مثل اک اصلی پایه نداشته باشه برای درب و نهایتا طلق می اندازم.

و این یکی اک به احتمال خیلی زیاد توی اتاقم قرار باشه سر همین زیاد نمی خوام بزرگش رو انتخاب کنم(البته شایدم توی هال باشه ولی خوب حجم مد نظرم همون۳۰لیتر هست.

چون می خوام حرفه ی کار کنم و بستر کامل سویل و.....اگه حجم زیاد باشه نمی تونم زیاد هزینه کنم و باید بستر رو با شن مخلوط کنم و از این کار هه و نمی خوام اینجوری باشه و کاملا دوست دارم حرفه ای باشه.

و بعد این اک اختصاصی شریمپ هست که نزاد های خاص توش تکثیر می کنم مثل رد کریستال و بلو بلت و.....

و میگم اختصاصی اینجوری نیست ک بخوام زیرش نمی دونم سرامیک کار کنم و از این ها .

و دوستان به نظرتون یدونه فایتر بگیرم دردسر ساز میشه ؟؟

(خودم خیلی دوست دارم ولی خوب به احتمال زیاد نمی خرم چون مانعی برای تکثیر حداکثیر میگو هاست)

و دوستان دکور هم حتما از چمن مارش استفاده می کنم و احتمالا از این روتالا هایی که دارم هم استفاده می کنم

و برای دکور هم یه تکه چوب می خرم و روش هم خزه کریسمس می بندم!

فیلترش هم هنگان و نورش هم از همین هایی که توی اک بزرگه ازش استفاده می کنم(مدلشون کلیپسی هست)و سایزش رو کوچیک تر میخرم.

و اول میگو های باردار اک اصلی رو منتقل می کنم به اون اک ۳۰لیتری و بعد از رها سازی بچه ها برشون میگردونم تو اک اصلی که یه کوچولو سایز شدن میفرستم تو اک اصلی بچه ها رو هم وبعد که شرایط پایدار شد یلو بک لاین و بعدش ردکریستال و .....اضافه می کنم.
و دوستان برای نظافت چی هم می خوام چندتا از این بچه کت های پوزه بوته ای که سایزشون۱بند هست بخرم و کت سفره ای و کت اتو که همه اینها رو کوچیک میخرم که نتونن صدمه ای به میگو ها بزنن!
co2هم دستساز استفاده می کنم و بکگراند هم ابی تیره از همین ها که به اک اصلی زدم.

و کود هم به احتمال زیاد کود پرفیتو برند ایزی لایف می خرم و غذای مخصوص میگو هم تهیه می کنم (غذای دستساز گوشتی و هم گیاهی تهیه می کنم(چون چند جا از همین علمای سایت شنیدم که برای تنوع استفاده بشه بد نیست)و صد البته ظرف غذای مخصوص میگو که کثیفی اب به وجود نیاد.

و به احتمال زیاد فایتر هم نمی خرم و اک بدون ماهی باشه.

و دوستان این پروزه برای ۲ماه دیگه هست(بعد از تمامی امتحانات میان ترم مدرسه)که اگه نمراتم قابل قبول خانواده بشه میریم برای استارت.
اگه نقصی توی توضیحات بالا بود بگید تا برطرفش کنم(از قبل مطرحش کردم که بعد از راه اندازی مشکلی به وجود نیاد)thinking

موفق باشید!flower  

واقعا ممنون از دوستانی که این همه نظر دادنgomboso

خوب دوستان چند تا خبر.

یه میکس زدم مثل بمب میمونه میریزی میگو ها دیوانه وار به سمتش میرن و تنها بدیش این هست که توی اب پخش میشه که دلیلش رو هم بعدا میگم .

چندتا از میگو ها امروز بچه هاشون رو رها کردن(یعنی دوروز پیش تا الان((که ظاهرا خبرب از بچه میگو نیست و ماهی ها همه رو خوردنculpability)

و خانواده میگن زایشگاه بخر و میگو هایی که دارن بچه به دنیا میارن بنداز اونجا که من تو ذهنم دو دو تا چهار تا کردم دیدم که یه زایشگاه۵۰الی۶۰تومن قیمتش هست خوب من جای این یدونه اک کوچیک میخرم(همون ایده های بالا که گفتم رو اجرایی می کنم منتها خورد خورد و پله پله لوازمش رو تهیه می کنم)

ودوستان ی فنچ زبرا نر هم چند وقتی دارن(چند وقت که نه تازه۲روز هست)که گفتم بگم و عکسش هم بعدا میزارم به همراه عکس اک که بزودی می خوام براش جفت بخرمblue

و دوستان گیاه ها هم به خوبی رشد کردن و چمن مارش بعضیجاهاش داره از بین میره و بعضی جاهاش هم رشد کرده که کاملا مشهوده و گیاه دم گربه ای هم در حال افزایش و رو تالا ها هم هنوز نگرفتن و امیدوارم از بین نرنheeee

بچه کتفیش هم داره به من عادت می کنه (هنوز منو میبینه فرار میکنه ولی نه مثل قبل)varje

حلزون هم تابه حال چیزی جز خواب ازش ندیدمneutral

لطفا به نظرسنجی زیر هم پاسخ بدید.

اکواریومم چطوری شده؟

• عالی شده(۸۷% : ۱۳ رای)
  • افتضاح هست(۱۳% : ۲ رای)
  • بد نیست(۰% : ۰ رای)
تمام آرا: ۱۵

و دوستان در حال اماده سازی گالری عکس از میگو هستم(میگو های خودم) که تا چند روز اینده براتون میزارم bunnyearsmiley

موفق باشیدflower

در این دنیا، همه چیز با تعادلی ساده بین دو چیز اداره می‌شود، آنچه برنده می‌شوید و آنچه از دست می‌دهید.

۶ آذر, ۱۴۰۰
۲:۱۶ ب٫ظ
Mohammad 8.731
شیراز

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 790
۱۲ مرداد, ۱۴۰۰
242sp_Permalink sp_Print

سلام آقا عرفان 

واقعا ببخشید نمی‌دونم باور می‌کنی یا نه ولی من اصلا اون پست رو ندیده بودم neutral( خودت میدونی حتی اگر نظر هم ندم تشکر رو میزنم frown

دم گربه ای رشد خیلی سریع داره من یه مدت داشتم با نور داغون و سیفون ۵۰ درصد و بدون بستر حسابی رشد کرد . ازش قلمه بزنید بگذارید تو بستر خیلی سریع رشد می‌کنه .

همه چیز های که گفتید مناسبه ولی فایتر یکم اذیت می‌کند .

هافبیک بگرید بهتر از فایتر هست .

تصمیم خوبی گرفتید verygood

فنچ کلا سریع تخم می‌گذارد و به خوبی بزرگ می‌کند جوجه ها رو .

در کل عالیه موفق باشید 🌷

کاربران زیر از Mohammad 8.731 برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC

چشم دل باز کن که جان بینی 

آنچه نادیدنی است آن بینی 

۶ آذر, ۱۴۰۰
۲:۳۶ ب٫ظ
-paradox

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1289
۵ شهریور, ۱۴۰۰

سلام 

ببخشید ندیدم اون پستتو

وگرنه میدونی چقدر مشتاقانه مطالب مربوط به شریمپ خصوصا مال شما رو دنبال میکنم 

الان اومدم چند تا چیز بگم :

به نظر من اون تانک رو راه انداختی کف رو پوکه معدنی بریز و یه لایه سویل ایستا 

و هنگان رو ولش کن یه بیو فیلتر بگیر بعدا عکسشو واست میفرستم قسمت مدیا هم داره 

گیاه رو آبی رو فراموش نکن باور کن شریمپ هاعاشق گیاه رو آبی هستن میان وارونه بهش میچسبن 

آره چمن مارش هم خوبه حتما کار کن 

و یه ابنوس بگیر بزار یه گوشه اک دور و برش هم چند تا سنگ خاص بزار و تیر خلاصی یعنی خزه کریسمس رو کار کن 

و انوبیاس هم استفاده کنی بد نیست 

نژاد هم که خودت یه نژاد خفن بگیر من چیزی نمیگم 

به نظرم ماهی هم کت اتو و هافبک بزار چون شریمپ سیف هستند 

وای اک شریمپ تو اتاق خود آدم خیلی رویایی میشه i-love-you

و اون غاری که تو اک اصلی ساختی رو انتقال بده به این تانک 

همچنین واسه اینکه ببینی آب مناسبه یا نه یه مقدار از اب رو ببر اکواریومی ببین پی اچ و سختی و اینا ... مناسبه یا نه که چون شریمپ حساس میگیری خدای نکرده ضرر نکنی pray

راستی یه خبر دیگه منم بعد از امتحانات نوبت اول تانک شریمپ رو راه می‌اندازم با یه هافبک و اگه خدا بخواد شریمپ نژاد بلک کریستال i-love-youfun

دعا کن تانک منم خوب از آب در بیاد 

موفق باشی ❤

رفیق این فیلتر رو میگم هم مخزن مدیا داره هم خودت میدونی واسه تغذیه شریمپ از عذا های جی بی آل هم بهتره done

16380113849191.jpgImage Enlarger

کاربران زیر از -paradox برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC
۶ آذر, ۱۴۰۰
۳:۰۸ ب٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹

سلام.

ما کوچیک همه هم هستم خودم متوجه شدم ندیدچون اون روز ماهی های اقا محمد مرده بود و همه دوستان اونجا بودن و دوستان دیگه هم سریع داشتن مطالب اضافه می کردن به سایت تاپیک جدید راجب ماهیان ابشور که اقا نوید خیلی ذحمت کشیدن و همچنین اقا سینا برای چیز های دیگه و اقا امیر محمد و.....

Mohammad 8.731 گفته
سلام آقا عرفان 

واقعا ببخشید نمی‌دونم باور می‌کنی یا نه ولی من اصلا اون پست رو ندیده بودم neutral( خودت میدونی حتی اگر نظر هم ندم تشکر رو میزنم frown

دم گربه ای رشد خیلی سریع داره من یه مدت داشتم با نور داغون و سیفون ۵۰ درصد و بدون بستر حسابی رشد کرد . ازش قلمه بزنید بگذارید تو بستر خیلی سریع رشد می‌کنه .

همه چیز های که گفتید مناسبه ولی فایتر یکم اذیت می‌کند .

هافبیک بگرید بهتر از فایتر هست .

تصمیم خوبی گرفتید verygood

فنچ کلا سریع تخم می‌گذارد و به خوبی بزرگ می‌کند جوجه ها رو .

در کل عالیه موفق باشید 🌷  

داداش من شمر نیستم که باور می کنمhahaha1(((شما چه نظر بدی چه نظر ندی ما ول کن شما نیستیم)))

بله ظاهرا همین طور هست.

فایتر اره پدر میگوهارو در میاره و چرا دروغ خودم خیلی روی هافبیک متمرکزم ولی کمیابه یه جایی میشناسم که اکواریوم و....رو بیشرتش رو از اونجا خریدم که ماهی های خاص زیاد میاره منتها فقط اب شیرین کار می کنه!هافبیک هم چند بار اورده بود ولی من نرسیدم و تمام کرده بود(ظاهرا خیلی پر طرفتار هست)yell

فنچ هم هنوز ماده نگرفتم ولی انشالله بزودی تهیه می کنم!blue

ممنون ازت بابت نظزlove

AmIR"620 (: گفته
سلام 

ببخشید ندیدم اون پستتو

وگرنه میدونی چقدر مشتاقانه مطالب مربوط به شریمپ خصوصا مال شما رو دنبال میکنم 

الان اومدم چند تا چیز بگم :

به نظر من اون تانک رو راه انداختی کف رو پوکه معدنی بریز و یه لایه سویل ایستا 

و هنگان رو ولش کن یه بیو فیلتر بگیر بعدا عکسشو واست میفرستم قسمت مدیا هم داره 

گیاه رو آبی رو فراموش نکن باور کن شریمپ هاعاشق گیاه رو آبی هستن میان وارونه بهش میچسبن 

آره چمن مارش هم خوبه حتما کار کن 

و یه ابنوس بگیر بزار یه گوشه اک دور و برش هم چند تا سنگ خاص بزار و تیر خلاصی یعنی خزه کریسمس رو کار کن 

و انوبیاس هم استفاده کنی بد نیست 

نژاد هم که خودت یه نژاد خفن بگیر من چیزی نمیگم 

به نظرم ماهی هم کت اتو و هافبک بزار چون شریمپ سیف هستند 

وای اک شریمپ تو اتاق خود آدم خیلی رویایی میشه i-love-you

و اون غاری که تو اک اصلی ساختی رو انتقال بده به این تانک 

همچنین واسه اینکه ببینی آب مناسبه یا نه یه مقدار از اب رو ببر اکواریومی ببین پی اچ و سختی و اینا ... مناسبه یا نه که چون شریمپ حساس میگیری خدای نکرده ضرر نکنی pray

راستی یه خبر دیگه منم بعد از امتحانات نوبت اول تانک شریمپ رو راه می‌اندازم با یه هافبک و اگه خدا بخواد شریمپ نژاد بلک کریستال i-love-youfun

دعا کن تانک منم خوب از آب در بیاد 

موفق باشی ❤

رفیق این فیلتر رو میگم هم مخزن مدیا داره هم خودت میدونی واسه تغذیه شریمپ از عذا های جی بی آل هم بهتره done

16380113849191.jpgImage Enlarger

دادش اول عکست نیومد یه لحظه زدم نقل قول عکس اومد بهم شوک وارد شد گفتم چی شدhahaha2

شما نظرم ندی ما دوستت داریمlove3

پوک معدنی بله از خیلی از دوستان با تجربه شنیدم(از جمله اقا سرخانزاده که قبل خرید اک اینقدر مزاحمشون شدم که خدا میدونه و واقعا ازشون ممنونم)loveکه به احتمال زیادزیرش رو پوکه معدنی کار کنم.

می دونی امروز رفتم توی این فکر که بیو بگیرم ولی خوب می دونی حجم اک کمه یه بیو هم بندازی منظره رو به گند میکشه و البته هر چند برای میگو بیو بهترین انتخابه ولی خوب چون می خوام زیبا بشه نمی تونم از بیو استفاده کنم و برای وارد نشدن میگو ها به فیلتر هنگان می خوام قسمت ورودیش رو با ابر درست کنم وگرنه که حتما بیو فیلتر استفاده می کردم.iloveyou

گیاه رو ابی هم کاهو رو ابی خیلی بزرگ میشه و اگه دیدم مقداری عدسک رو ابی میخرمblink

راجب دکور هم حتما ایده تون رو مد نظرم قرار میدم .

انوبیاس هم خوبه ولی چون زیاد بزرگ میشه نمیگیرم ولی اگه کود خریدم برای اک اصلی انوبیاس میگیرم.

نزاد چشم فعلا هنوز زیاد راجبش فکر نکردم ولی خوب می خواستم از یلو بک لاین شروع کنم که منصرف شدم و می خوام مقداری از میگو های باردار رو بندازم تو اک کوچیکه و بعد از به دنیا اوردن بچه برن تو اک اصلی مادر ها و بچه ها هم بعد از مقداری سایز شدن برن تو اک اصلی و بعدش که شرایط پایدار شد نزاد خاص مه فعلا راجب مزاد چیزی نمی گیم و بعد از قطعی شدن بهتون میگم.

و راجب ماهی هم همینی که گفتید با یکی دو تا پوزه بوته ای کوچیک.

هم تو اتاق خوب میشه هم تو هال ولی هنوز معلوم نیست قراره کجا باشه.

غاز هم یکی دیگه می سازم .

چشم این کار هم میکنم تا به قول شما ضرر ندم خدایی نکرده.yell

بسیار خوشحالم و امیدوارم بتونی حرفه ای بری جلو و از اکت لذت ببریblue

اقا چرا بد از اب دربیاد اکی که شما تاسیس گرش باشی معجزه میشهcool

همچنینflower

کاربران زیر از ERFAN_PC برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

Mohammad 8.731

در این دنیا، همه چیز با تعادلی ساده بین دو چیز اداره می‌شود، آنچه برنده می‌شوید و آنچه از دست می‌دهید.

۱۳ آذر, ۱۴۰۰
۹:۰۴ ب٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹
245sp_Permalink sp_Print

سلام.

خوب دوستان دوتا عضو اضافه شد!
و البته فردا عکس میزارم اول از همه یه مقدار هیجانیش کنم از همونایی هست که اقا سجاد دوست داره هست!
می دونم چی اومد تو ذهنتون نه اون نیست اون یکیش هست خوب یه ماده فایتر دیدم چشمم گرفتش شدید و می خواستم بگیرمش یا اصلا دوتا بخرم ولی قیمتش خیلی بالا بود دونه ای ۳۰تومنeekwoooooow در صورتی که خیلی جاها دیدم نهایتا۱۵باشه مادش و واقعا عجیب بود و منم نخردیم ولی خیلی زیبا بود

خوب حالا بگید چی خریدم؟؟

برای اینکه اسپم زده نشه میگم چی خریدم.....

دوتا انجلbunnyearsmiley

یکیشون خیلی خاص هست.

اولیش یدونه پرتغالی هست که بدنش مشکی سفیده و کلش پرتغالی که یه باله خیلی بلند داره و توی مغازه این تک بودyes

و اون یکی نمی دونم چجوری رنگش نقره ای هستblue

بالش کوتاه هست و معمولی و از نزدیک به رنگ ابی برق میزنه.....

ولی قیمت اونجایی که رفتم  کمی بالا بود ولی خوب ماهی هاش خیلی سرحال هستن .

فردا عکس میزارم براتونflower2

نظر فراموش نشه!love3

Mohammad 8.731, Ali 386

۱۳ آذر, ۱۴۰۰
۹:۱۰ ب٫ظ
Ali 386

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1093
۲۱ فروردین, ۱۴۰۰
246sp_Permalink sp_Print

Erfan386 گفته
سلام.

و البته فردا عکس میزارم اول از همه یه مقدار هیجانیش کنم از همونایی هست که اقا سجاد دوست داره هست!
می دونم چی اومد تو ذهنتون نه اون نیست اون یکیش هست خوب یه ماده فایتر دیدم چشمم گرفتش شدید و می خواستم بگیرمش یا اصلا دوتا بخرم ولی قیمتش خیلی بالا بود دونه ای ۳۰تومنeekwoooooow در صورتی که خیلی جاها دیدم نهایتا۱۵باشه مادش و واقعا عجیب بود و منم نخردیم ولی خیلی زیبا بود

خوب حالا بگید چی خریدم؟؟

دوتا انجلbunnyearsmiley

یکیشون خیلی خاص هست.

اولیش یدونه پرتغالی هست که بدنش مشکی سفیده و کلش پرتغالی که یه باله خیلی بلند داره و توی مغازه این تک بودyes

نظر فراموش نشه!love3  

سلام 

آقا عرفان مبارکتون باشه ولی با میگو هاتون خدا حافظی کنید تقریبا

چون آنجل قاتل میگوعه 

کاربران زیر از Ali 386 برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC
۱۳ آذر, ۱۴۰۰
۹:۲۶ ب٫ظ
Negar81

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 138
۲۳ آبان, ۱۴۰۰
247sp_Permalink sp_Print

Erfan386 گفته
سلام.

خوب حالا بگید چی خریدم؟؟

دوتا انجلbunnyearsmiley

یکیشون خیلی خاص هست.

نظر فراموش نشه!love3  

سلام مبارکتون باشه 

خیلی مشتاقم که انجلارو ببینم 😍😍😍

کاربران زیر از Negar81 برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC
۱۳ آذر, ۱۴۰۰
۱۰:۱۵ ب٫ظ
mersad81
تهران
کاربر عادی
Members
تعداد نوشته ها: 49
۱۰ آذر, ۱۴۰۰
248sp_Permalink sp_Print

Erfan386 گفته
سلام.

خوب حالا بگید چی خریدم؟؟

دوتا انجلbunnyearsmiley

یکیشون خیلی خاص هست.

نظر فراموش نشه!love3  

سلام اقا عرفان منتظر عکس هستیم،مبارکتون باشه 

فقط اینکه تانکتون رو خیلی وقت پیش دیدم اصلا درست یادم نیست یک عکس هم از تانک بزارید  

دیدی که مـرا هیچ کسی یاد نکرد

جز غـم که هزار آفرین بر غم باد

۱۳ آذر, ۱۴۰۰
۱۰:۲۲ ب٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹

Ali 386 گفته

Erfan386 گفته
سلام.
خوب حالا بگید چی خریدم؟؟

دوتا انجلbunnyearsmiley
یکیشون خیلی خاص هست.
نظر فراموش نشه!love3  

سلام 

چون آنجل قاتل میگوعه   

راجب میگو من که بچه میگویی توی این اکواریوم کاسب نیستم .......

ولی میگو ها سایز دهنشون نمیشن فعلاeek

Negar81 گفته

سلام مبارکتون باشه 

چشم عکسم میزارم فرداdone

راستی دوستان خانواده هی می گفتن چرا بچه گوپی هارو نمیخوره بما از الکی گفتی که بچه گوپی هارو میخوره  که برات بخریمشون الان چرا نمیخوره و......

دوستان رفتن داشتن نگاه می کردن یهو اون نقره ای(بزرگتر هست) حمله کرد یه بچه گوپی نیم بندی رو خورد خانواده به شدت ذوق کردن نمی دونم چرا الان داره دنبال همه میکنه انجل جو گیر شد ولی اون کوچیکه خیلی با کلاس هست و با شاه فالوده نمیخوهhahaha1و زینتی هست و میترسم گوپی ها اذیتش کنن(خیل پیزوری هست)

و دوستان الان اون انجل نقره ای مثل نخورده ها دنبال همه گوپی می کنهhahaha1ولی خوب گوپی هم زرنگ تن به خورده شدت نمی دن فقط امیدوارم با میگو ها کاری نداشته باشن!

موفق باشیدflower

Mohammad 8.731

۱۳ آذر, ۱۴۰۰
۱۰:۲۸ ب٫ظ
Negar81

کاربر عالی
Members
۲۳ آبان, ۱۴۰۰
250sp_Permalink sp_Print

Erfan386 گفته

Ali 386 گفته

Erfan386 گفته
سلام.
خوب حالا بگید چی خریدم؟؟

دوتا انجلbunnyearsmiley
یکیشون خیلی خاص هست.
نظر فراموش نشه!love3  

سلام 

چون آنجل قاتل میگوعه   

راجب میگو من که بچه میگویی توی این اکواریوم کاسب نیستم .......

ولی میگو ها سایز دهنشون نمیشن فعلاeek

Negar81 گفته

سلام مبارکتون باشه 

چشم عکسم میزارم فرداdone

راستی دوستان خانواده هی می گفتن چرا بچه گوپی هارو نمیخوره بما از الکی گفتی که بچه گوپی هارو میخوره  که برات بخریمشون الان چرا نمیخوره و......

دوستان رفتن داشتن نگاه می کردن یهو اون نقره ای(بزرگتر هست) حمله کرد یه بچه گوپی نیم بندی رو خورد خانواده به شدت ذوق کردن نمی دونم چرا الان داره دنبال همه میکنه انجل جو گیر شد ولی اون کوچیکه خیلی با کلاس هست و با شاه فالوده نمیخوهhahaha1و زینتی هست و میترسم گوپی ها اذیتش کنن(خیل پیزوری هست)

و دوستان الان اون انجل نقره ای مثل نخورده ها دنبال همه گوپی می کنهhahaha1ولی خوب گوپی هم زرنگ تن به خورده شدت نمی دن فقط امیدوارم با میگو ها کاری نداشته باشن!

موفق باشیدflower  

انجلای من که روزای اول کاری نداشتن با گوپی هام خیلی اروم بودن ولی یه هفته ای که گذشت دلی از عذا دراوردن و گوپی هارو خوردن 😂🤦🏻‍♀️

ایشاالله که با میگو هاتون کاری نداشته باشن

کاربران زیر از Negar81 برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC
۱۳ آذر, ۱۴۰۰
۱۰:۳۰ ب٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹
251sp_Permalink sp_Print

mersad82 گفته

سلام اقا عرفان منتظر عکس هستیم،مبارکتون باشه 

فقط اینکه تانکتون رو خیلی وقت پیش دیدم اصلا درست یادم نیست یک عکس هم از تانک بزارید    

سلام.

شرمنده پستت رو الان دیدم تو ویرایش هم نقل قول نمیشه استفاده کرد متاسفانه........

عکس فردا انشالله!

بعد از تغییر دکوراسیون هم براتون عکس گذاشتم توی صفحه ی۱۱ ولی چشم فردا هم  براتون عکس میزارمlove

https://www.onlypet.ir/forum/user-picture/%d8%a7%da%a9%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c%d9%88%d9%85-erfan386/page-12/

لینک صفحه ی۱۱هم براتون گذاشتمlove3

موفق باشیflower

mersad81

۱۴ آذر, ۱۴۰۰
۵:۳۶ ب٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹
252sp_Permalink sp_Print

😍😍😍😍😍

163871160827535.jpgImage Enlarger

به باله ها انجل کله پرتغالی دقت کنید!

163871160435391.jpgImage Enlarger

163871160823033.jpgImage Enlarger

163871160818631.jpgImage Enlarger

163871160820862.jpgImage Enlarger

دوستان دوتا عکس بالا به باله های انجل نقره ای دقت کنید یه ابی لایت براق داره که ادم لذت میبرهlove3

از کله پرتغالی عکس کم گذاشتم میترسه بعد میزارم و بچه پوزه بوته ای هم نبود تا عکس بگیرم!

163871160442644.jpgImage Enlarger

163871160438182.jpgImage Enlarger

163871160440393.jpgImage Enlarger

16387128957241.jpgImage Enlarger

میگو های بالا اون قهوه ای بچه میگو بلک اصلیم که خودش مولده و اون قرمز هم از اون هایی بود که تو تنگ نگه میداشتم و اون زرده هم نر اصلیم هست و اون قرمز زیر شکمش تخم داره.

موفق باشیدflower

۱۴ آذر, ۱۴۰۰
۵:۴۹ ب٫ظ
AROWANA. OSCAR
لرستان.خرم آباد دریاچه مالاوی

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1650
۲۳ تیر, ۱۴۰۰
253sp_Permalink sp_Print

Erfan386 گفته
😍😍😍😍😍

دوستان دوتا عکس بالا به باله های انجل نقره ای دقت کنید یه ابی لایت براق داره که ادم لذت میبرهlove3

از کله پرتغالی عکس کم گذاشتم میترسه بعد میزارم و بچه پوزه بوته ای هم نبود تا عکس بگیرم!

میگو های بالا اون قهوه ای بچه میگو بلک اصلیم که خودش مولده و اون قرمز هم از اون هایی بود که تو تنگ نگه میداشتم و اون زرده هم نر اصلیم هست و اون قرمز زیر شکمش تخم داره.

موفق باشیدflower  

اقا عرفان ادم نمیدونه از کدوم تعریف کنه واقعا اکت تماشایی هست.یه فیلمم اختصاصی از اکت برامون بزار.thumbs-up

کاربران زیر از AROWANA. OSCAR برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC

۱۴ آذر, ۱۴۰۰
۵:۴۹ ب٫ظ
-paradox

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1289
۵ شهریور, ۱۴۰۰
254sp_Permalink sp_Print

سلام 

انجل نقره ای خیلی قشنگه 

ملت کلی پول میدن میرن بلو زبرا یا بلو تایگر بگیرن اونوقت شما یدونه خوشگل و آبی با قیمت کم گیر اوردین 

میگو قهوه ای هم خیلی خاصه 

یه سوال منم یه ردچری دارم عین ردچری شما همینجوری شده و کپی مال شماست یعنی اونم تخم داره؟؟

از پوزه بوته ای زودتر عکس بزار خیلی مشتاقم 

موفق باشید ❤

کاربران زیر از -paradox برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC
۱۴ آذر, ۱۴۰۰
۶:۴۵ ب٫ظ
30Mahi

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1637
۱۹ مرداد, ۱۴۰۰
255sp_Permalink sp_Print

آنجل و پلنت استثناییه واقعا . 

و آنجل های شمام که یکی یکی از محشر تر . 

بمام سر نمی زنی ، از دستت دلخور بودم ولی دلم نیومد به این آنجل های بیست نظری ندم .birddone

کاربران زیر از 30Mahi برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC

یاد باد آنکه ز ما وقت سفر یاد نکرد ... 

به وداعی دل غمدیده ما شاد نکرد ...

۱۴ آذر, ۱۴۰۰
۶:۵۷ ب٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹
256sp_Permalink sp_Print

-paradox گفته
سلام 

انجل نقره ای خیلی قشنگه 

ملت کلی پول میدن میرن بلو زبرا یا بلو تایگر بگیرن اونوقت شما یدونه خوشگل و آبی با قیمت کم گیر اوردین 

میگو قهوه ای هم خیلی خاصه 

یه سوال منم یه ردچری دارم عین ردچری شما همینجوری شده و کپی مال شماست یعنی اونم تخم داره؟؟

از پوزه بوته ای زودتر عکس بزار خیلی مشتاقم 

موفق باشید ❤  

سلام.

اقا امیر هر گردی که گردو نیست....

شما اول یه چندتا عکس از نزدیک و با کیفیت از میگو بزار تو تاپیکت و دقت کن ببین یکی از عوامل که میشه فهمیدم تخم دارن میگو ماده روی زمین داره راحت میچرخه و کاره اش رو انجم میده ولی در عین حال اون قشر هایی که باهاش شنا می کنه رو هی تکون تکون میده یعنی تخم داره و داره تخم هاش رو تکون میده تا تحرک داشته باشن و اکسیزن کافی بهشون برسه تا از بین نرن

و انجل هم کله پرتغالی یه جای دیگه داشت که۱۵بود و انجل نقره ای هم داشت ولی خوب یه جای دیگه که از اول هم می خواستم همون جا شاید قیمتش بالا بودولی ماهی های زیبایی میاره و اینا رو من دونه ای۱۸ تومن خریدم که اول نقره ای نمی خواستم بخرم خانواده خوششون اومد ولی الان خیلی زیباست.

ARVANA . OSCAR گفته

اقا عرفان ادم نمیدونه از کدوم تعریف کنه واقعا اکت تماشایی هست.یه فیلمم اختصاصی از اکت برامون بزار.thumbs-up  

ممنون ویدیو هم حتماlove3love3

۱۴ آذر, ۱۴۰۰
۹:۳۱ ب٫ظ
Mohammad 8.731
شیراز

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 790
۱۲ مرداد, ۱۴۰۰
257sp_Permalink sp_Print

سلام آقا عرفان 

خیلی زیباست 😍

واقعا آنجل های زیبایی دارید .

تانک هم حرف نداره 

انشالله که مشکلی با میگو ها نداشته باشند .

همچنین با همدیگر ( من از آنجل های مولد چیزی ندیدم جز درگیری و زدن دم همدیگه ) 

گیاهان هم رشدشون عالی بوده .

موفق باشید 🌷

چشم دل باز کن که جان بینی 

آنچه نادیدنی است آن بینی 

۱۴ آذر, ۱۴۰۰
۱۰:۰۹ ب٫ظ
Negar81

کاربر عالی
Members
۲۳ آبان, ۱۴۰۰
258sp_Permalink sp_Print

ARVANA . OSCAR گفته

Erfan386 گفته
😍😍😍😍😍

موفق باشیدflower  

واقعا انجل های زیبایی دارید یکی از یکی محشر تر ادم نمیدونه که درمورد کدوم نظر بده کله پرتغالی هم که عالی خیلی زیباس.

موفق باشید

۱۴ آذر, ۱۴۰۰
۱۰:۲۹ ب٫ظ
mersad81
تهران
کاربر عادی
Members
تعداد نوشته ها: 49
۱۰ آذر, ۱۴۰۰
259sp_Permalink sp_Print

Erfan386 گفته
😍😍😍😍😍

موفق باشیدflower  

سلام اقا عرفان به به واقعا انجل زیبایی دارید آدم با دیدنشون حوس خرید میکنه 👏

فقط اینکه چرا آب تانکتون تار به نظر می‌رسه؟

کاربران زیر از mersad81 برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC

دیدی که مـرا هیچ کسی یاد نکرد

جز غـم که هزار آفرین بر غم باد

۱۵ آذر, ۱۴۰۰
۱:۱۵ ق٫ظ
saj!jad
مشهد

کاربر ممتاز
Members
تعداد نوشته ها: 350
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۹

Erfan386 گفته
سلام.

خوب حالا بگید چی خریدم؟؟

دوتا انجلbunnyearsmiley

یکیشون خیلی خاص هست.

نظر فراموش نشه!love3  

سلام اقا عرفان 

من خودمم اولش گوست اومد تو ذهنم😂😂

سرگردنه ۳۰تومنheeee

من فایتر ماده رو میخرم۱۰تومن چخبر...

تازه از یک سالن دار یک جفت خریدم یک ماده هم اضاف داد دمش گرمdone

ولی خوب رفقا انجل کاری با میگو نداره چون خودم دارم جفتشون و میگم...

در کل عرفان جان انجل هات خیلی زیبان ایولا مرد خوش صلیغه👌🏼

کاربران زیر از saj!jad برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ERFAN_PC

حالا انتخاب با تو که با خاطراتت بمیری...

یا قوی تر باشی تا که ایندتو ببینی...

منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی: Farham123, mamalidevil20196@gmail.com
213 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
1 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189

alirezaj : 3752

H∀ⓂΞD20 : 3661

حسنHTB : 3111

HAMID ESKANDARI : 2608

آمار کاربران:

مهمان: 575

اعضا: 33989

مدیران انجمن: 15

مدیر کل: 1

آمار انجمن:

گروه ها: 7

انجمن ها: 239

موضوعات: 7677

جدیدترین اعضاء:

mamalidevil20196@gmail.com, mohamad_setareh, obbamir, lvlahsan, seyedizadeh, resoas

مدیر کل: شهریار (onlypet.ir): 3003

آخرین ارسال های انجمن

آخرین دیدگاه ها