آکواریومERFAN_PC | صفحه 17 | تصاویر اکواریوم اعضا

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
آکواریومERFAN_PC
۸ مرداد, ۱۴۰۲
۱:۵۰ ب٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1092
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹
sp_UserOfflineSmall افلاین
321sp_Permalink sp_Print

helia fish گفته
سلام اقا عرفان

خوش حال شدم دیدم شما هنوز فعال هستید

یادمه قبلا کلی میگو داشتید برنامه ایی برای خرید میگو ندارید؟

خیلی موفق بودید توی نگهداری از میگو

بلک گوست خیلی بامزه زیباست 

موفق باشی اقا عرفان  

سلام.

یه دوره تقریبا سایت خیلی بی روح شد بود ولی حالا دوباره مثل سابق شده و این خیلی خوبهthumbs-up

درسته تو این اکواریوم خیر برنامه ای ندارم ولی شاید در اینده یه کار هایی بکنم که چون چیزی قطعی نیست توضیحی نمیدم....

نظر لطفتون هستflower

قابلتون رو نداره اگه اومدید این طرفا تقدیمتون کنم.

همچنین برای شما و دوستان بهترین هارو ارزومندمdone

sarkhanzadeh گفته
با سلام و صبح بخیر

عرفان جان تانک با دکور جدیدت رو تبریک میگم،من هم حدود یک سالی کلا نبودم الان یک چند وقتیه پراکنده میام اینجا و دوباره از محضر دوستان و اساتید این سایت کسب تجربه میکنم.

من هم با دوستان موافقم که طرح دکور جدید در عین سادگی خیلی زیبا و دلنشینه.

از اون کریپتون خیلی خوشم اومد به کلیت طرح تانکت میاد واقعا.

فقط یک پیشنهاد بابت فیلتر که اگر بتونی جایی قرارش بدین که کمتر دید داشته باشه دیگه خیلی عالی میشه(مخصوصا اگر روی دیواره های عرضی قرارش بدین که خروجی اون در طول آکواریوم قرار بگیره فکر کنم هم تلاطم آب کمتر بشه و هم از نظر ظاهری بهتر باشه).  

به به کی به ما افتخار دادهblue

چطورید جناب سرخانزاده؟!

بله دیدم فعالیت دارید و برای من حداقل افتخار با شما و همه دوستان هم کلام بشمdone

چند روز بود می خواستم بهتون تو شخصی پیام بدم و جویای احوال خودتون و تانکتون بشم که یادم رفت متاسفانه....

نظر لطفتون جلو تانک شما و دوستان اصلا چیزی نیستthumbs-up

قابلتون رو نداره اگه سرتون گرفت این طرفا تقدیمتون کنم.

حتما عملیش می کنم می خوام چند روز هست گیاه جدید بگیرم ولی بار نمیاد حالا تو این چند روز به احتمال زیاد بار جدید اکواریوم فروشی میاد گیاه اضافی می کنم بعد فیلتر رو مخفی می کنم.

مرسی بابت اینکه وقت گذاشتیدflower

(SINA) گفته

سلام آقا عرفان گل، ستون سایت done

بازم مثل همیشه آکواریوم تون قشنگ میشه fun شعر گفتم hahaha2 خب چه گیاهایی داریا، آکواریومت رو آمازون کردن انصافا blue

مراحل تخمریزی کت فیشت چی شد؟ تو تصویر اول اون قرمز بالای آکواریوم چیه؟ ماهیه یا گیاه؟ sf-laugh_gif   

سلام ستون ایران زمینfun

عالی بود ...والا چیزی نیست لطف داریدdone

والا مراحل خاصی نداشت این مراحل تقریبا حدود۲۰روز تا۲۵روز طول کشید ولی حیف شد انشالله یه ماده جدید میگیرم و دوباره شروع می کنم thumbs-up

اون فایتر هستbunnyearsmiley

مرسی وقت گذاشتی سینا جانflower

راستی دوستان حلزون زبرا به رحمت ایزدی پیوست خدا بیامرزتش ولی از لاکش استفاده بهینه کردم و دوباره گذاشتمش تو اکواریومsnailhelp

موفق باشیدdonebird

کاربران زیر از ERFAN_PC برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

(SINA), Mohammad 8.731, Sarkhanzadeh, Ali 386

در این دنیا، همه چیز با تعادلی ساده بین دو چیز اداره می‌شود، آنچه برنده می‌شوید و آنچه از دست می‌دهید.

۱۳ فروردین, ۱۴۰۳
۹:۱۳ ب٫ظ
ERFAN_PC
Karaj

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1092
۱۶ اسفند, ۱۳۹۹
sp_UserOfflineSmall افلاین

سلام به همگی.

بعد حدود ۱ سال دوباره گفتم یه تاپیک شخصیم رو بروز کنم و از نظرات شما عزیزان بهره مند بشم!!!

خوب حدود ۴ ماه پیش بلاخره از آنجلم دل کَندم که در کنارش از تعدادی کوری پاندا و استربای و یه بلک گوست که عکسش هست تو صفحات قبل و دو تا گورامی دارف کوتوله و فایتر و یک جفت پلاتی نگهداری می کردم که همرو رد کردم فقط پلاتی هارو رو نگه داشتم برای طی کردن سیکل و همچنین یدونه کوری استربای و پوزه بوته ای ها !!!

هدف اصلیم از این تغییر ترکیب و دکوراسیون نگهداری از شریمپ به صورت تخصصی بود*.

171199116586041.jpgImage Enlarger

171199108945321.jpgImage Enlarger

بعد چند روز یه تعداد شریمپ با کیفیت وارد اکواریوم کردم که نژاد اصلی گلدن لاین و در کنارش دو تا سوپر ردفایر و یدونه هم رد لاین اضافه کردم !!!

171199136491031.jpgImage Enlarger

171199136508192.jpgImage Enlarger

171199136525953.jpgImage Enlarger

پلاتی ها هم ۱ ماه بعد رد کردم به همراه کوری استربای و اکواریوم بدون ماهی و تخصصی شریمپ و پوزه بوته ای شد!

و خوب تلاش های چندین سالم تو دنیای آبزیان جواب داد و موفق به تکثیر پوزه بوته ای شدم و نر همون نر مشکی مولدم بود و ماده هم یدونه آلبینو بلو آیز که از بچگیش خرید بودمش و شانسی ماده شد و با نرم جفت شد و تا الان ۳ بار تخم گذاشتن که بار اول کلا یه بچه بدنیا اومدن با کلی مکافات دفعه دوم تمامی بچه ها که حدود ۱۵~۱۶تا بودن بزرگ شدن و دفعه اخرم که ماهه پیش بود متاسفانه هم بچه به دلیل کافی نبودن رسیدگی بنده مردن و خوب از این این به بعد حواسم به همه چیز به صورت حرفه ای هست 

عکس های پایین رو امروز گرفتم کیفیت اب تو بهترین حالت خودشه ولی تو عکس ها بد دیده میشه!👌

171199203631241.jpgImage Enlarger

171199203649932.jpgImage Enlarger

171199203669163.jpgImage Enlarger

حدود ۱.۵هفته پیش تعداد کلونی میگو ها به ۱۲۰ تا می رسید که حقیقتا خیلی زیاد بودن و منم بالغ بر ۸۰ تاش رو که کیفیت پایین تری داشتند رو حذف کردم تا هم کیفیت کلونی بره بالا هم تعداد کنترل بشه...

عکس هارو در حالی گرفتم که داشتم میگو ها و پوزه بوته ای هارو تغذیه میکردم و اون ها هم جمع شده بودن!

171199213408131.jpgImage Enlarger

171199213451873.jpgImage Enlarger

171199317522741.jpgImage Enlarger

عکس های پایین از تولیدی های خودم هست قصد اصلیم تو شریمپ اصلاح کیفیت هست در حال حاظر...

171199213433982.jpgImage Enlarger

171199309662151.jpgImage Enlarger

۳ روز پیش هم ۱۵ تا تترا نئون کوچیک به اکواریوم اضافه کردم .

17119931941021.jpgImage Enlarger

چقدر سرعت نت ضعیف شده برای ۱۴ تا عکس حدود ۳۰ دقیقه وقت گذاشتم....

دوستان یه نکته ای هم عرض کنم تعداد شریمپ ها و پوزه بوته ای ها خیلی بیشتره ولی فعلا همین عکسارو گرفتم تا اینده مجدد تاپیک رو شارژ میکنمdone

موفق باشیدflower

کاربران زیر از ERFAN_PC برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

Matin 1387, ๑۩ MOEIN ۩๑, phoenix_love58, mehrad-091, Abedi, Sarkhanzadeh, AROWANA. OSCAR, paradox--

در این دنیا، همه چیز با تعادلی ساده بین دو چیز اداره می‌شود، آنچه برنده می‌شوید و آنچه از دست می‌دهید.

منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی: phoenix_love58, afshinh
122 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
1 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189

alirezaj : 3752

H∀ⓂΞD20 : 3661

حسنHTB : 3111