بزرگترین و مجهزترین بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه در تهران افتتاح شد

بزرگترین و مجهزترین بیمارستان هوشمند دامپزشکی خاورمیانه امروز با حضور مسئولان سازمان دامپزشکی کشور و همچنین دامپزشکی استان تهران در این استان آغاز به کار کرد.

بزرگترین و مجهزترین بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه در تهران افتتاح شد

مسعود هاشم زاده در حاشیه افتتاح بزرگترین بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، با بیان اینکه گسترش بیمارستان های دامپزشکی به منظور پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام بسیار حائز اهمیت است، اظهار داشت: در سالیان اخیر تعداد بیمارستان های مرتبط با حیوانات خانگی در استان های مختلف به ۶۰ بیمارستان رسیده است.

وی با اشاره به مباحث شرعی و مطرح شده درباره نگهداری حیوانات خانگی نیز افزود: حضرت آیت الله آملی در مورد حقوق حیوانات و در این زمینه کتابی نگاشته اند که به این منظور می توان به آن کتاب مراجعه کرد.

معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: سیاست های درمانی ما در این راستا آن است که دامپزشکی بسته به نوع حیوان، روش های پرورش و نگهداری آن، خدمات متفاوتی را ارائه کند.

به گفته هاشم زاده، سازمان دامپزشکی برای ارائه خدمات، حیوانات را به سه دسته روستایی، عشایری و صنعتی مانند دامداری ها و مرغداری ها و حیوانات خانگی و باغ وحش تقسیم بندی کرده است.

بیمارستان دامپزشکی تخصصی خاورمیانه با همکاری جمعی از متخصصان دامپزشکی در رشته‌های مختلف در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های حیوانات کوچک خانگی، پرندگان زینتی و حیوانات اگزوتیک به صورت شبانه‌روزی به فعالیت می‌پردازد.

این بیمارستان دارای کلینیکال پاتولوژی، داروخانه، فروشگاه، اورژانس، دندانپزشکی و همچنین مراکز بستری حیوانات است.

بیمارستان تخصصی دامپزشکی خاورمیانه در میدان توحید، خیابان امیرلو واقع شده است.

منابع: خبرگزاری مهر – ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
twiter facebook telegram googlepluse linkedin

1 دیدگاه در “بزرگترین و مجهزترین بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه در تهران افتتاح شد

  1. شایان

    خدا را شکر
    واقعا این اتفاقات جای شکر داره
    به امید موفقیت های بیشتر

    پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *