زندگی بی خطر یک مرد ژاپنی با حیوان خطرناک!

یک مرد ژاپنی ۳۴ سال پیش وقتی کودک بوده است، سوسماری را خریداری کرده و تاکنون که نزدیک به ۵۰ سال دارد از آن مراقبت می‌کند.

زندگی بی خطر یک مرد ژاپنی با حیوان خطرناک!

اقای بوبیتمسو سالهاست با سوسماری که خریده زندگی میکند، به همراه آن پیاده‌روی می‌رود، خرید می‌کند، پارک می‌رود، حیوانش را در رختخواب می‌خواباند و حتی دندان‌های آن را مسواک می‌کند.

حیوان خانگی نبوبیتمسو ۶۵ کیلوگرم وزن دارد و واقعا نمیتوان از این حیوان به عنوان یک حیوان خانگی متعارف مانند سگ، گربه، طوطی و …. یاد کرد. طول این سوسمار حدود ۱.۲۰m است. دولت اجازه نگهداری از این حیوان را به این شهروند ژاپنی داده و او به همراه همسرش بدون ایجاد هیچ مشکل و دغدغه‌ای تمام شب  و روز خود را در کنار آن سپری می‌کنند.

japana4kfd_onlypet-ir

کارشناسان عمر این سوسمار را بین ۵۰ تا ۷۰ تخمین زده‌اند و احتمال میدهند این سوسمار حداقل ۱۴ سال دیگر در کنار مرد ژاپنی زنده بماند

نبوبیتمسو که بواسطه نگهداری از این حیوان مشهور شده به رسانه‌ها گفت:‌ انتظار نداشتم حیوانی که در کودکی خریدم عمر طولانی کند و همراه زندگیم شود. این سوسمار رفیق و دوست من است و هیچ آزاری برای من نداشته؛ آن را در وان مقابل خانه‌ام حمام می‌کنم و دندان‌هایش را مانند دندان‌های خودم به دقت مسواک می‌کنم.

34er_onlypet-ir

منبع: فارس

این مطلب را به اشتراک بگذارید
twiter facebook telegram googlepluse linkedin

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *