یک گربه وفادار یک سال است که کنار قبر صاحبش مانده است

این گربه از وقتی صاحبش مرده است قبر وی را ترک نکرده و فقط برای غذا خوردن به نزد فرزندان صاحب خود میرود و مجددا به محل قبر صاحب خود باز میگردد!

یک گربه وفادار یک سال است که کنار قبر صاحبش مانده است

از وقتی صاحب این گربه فوت کرده، یک سال گذشته است اما او هنوز هم قبر او را ترک نکرده است. کلی کنینگائو رهگذر ۲۸ ساله جاوایی اولین نفری بود که متوجه ناله های سوگوارانه گربه شد و سعی کرد با بردنش به خانه به او کمک کند. اما نتوانست، روز بعد دوباره گربه طبق معمول روی قبر صاحب قدیمی خود بود. تنها زمان هایی که گربه آنجا را ترک می کند وقتی است که به خانه فرزندان صاحبش می رود تا به او غذا دهند. غریبه هایی که او را می بینند هم به او غذا می دهند اما او هیچ چیز نمی خواهد و فقط روی زمین غلت می زند و هر شب کنار قبر صاحبش می خوابد. او آنجا می خوابد و میومیو می کند، دیدن این صحنه واقعا غم انگیز است. این نشان می دهد که حیوانات چقدر به صاحبان خود نزدیک هستند.

کارشناسان حیوانات می گویند اگرچه گربه ها به نظر سرد و کناره گیر می رسند، اما بعد از مرگ صاحب خود واقعا اندوهگین می شوند. گربه ها می توانند مضطرب شوند، علاقه خود را به دنیای بیرون از دست بدهند و بی شباهت به چیزی بشوند که قبلا بودند. درموارد شدیدتر، باید به دامپزشک مراجعه و داروهای ضداضطراب مصرف کنند.

منابع: برترین ها و dailymail

این مطلب را به اشتراک بگذارید
twiter facebook telegram googlepluse linkedin

1 دیدگاه در “یک گربه وفادار یک سال است که کنار قبر صاحبش مانده است

  1. ناشناس

    وای چقدر ناراحت کننده بود لطفا درباره ی گربه ها و سگ ها مطالب بیشتری بگذارید

    پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *