جنجال تازۀ مارادونا: شکار غزال در حال انقراض!

مارادونا، غزال عربی جوانی را شکار کرده و با افتخار از شکارش عکس گرفته است! غزال عرب، در طبیعت بر اثر شکارهای بی رویه در حال انقراض است

جنجال تازۀ مارادونا: شکار غزال در حال انقراض!

مارادونا، یکی از شخصیت های مطرح جهان محسوب می شود. آنها که ورزشی و به خصوص فوتبالی اند، او را می شناسند، از غیر فوتبالی ها هم اگر بخواهید چند اسم مطرح فوتبالی را نام ببرند معمولا از فوتبال دنیا «مارادونا» و «پله» و از فوتبال ایران «علی دایی» را ذکر خواهد کرد!

زندگی ورزشی مارادونا، در بعُد بازیکن سرشار از افتخار است. تا جائیکه از او به عنوان پر افتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال یاد می شود. در بُعد مربی او تبدیل به یک مربی معمولی می شود، اما در زندگی شخصی این ستارۀ آرژانتینی، تا دلتان بخواهد حاشیه وجود دارد؛ از اعتیاد و مصرف انواع مواد مخدر گرفته تا شکار غیرقانونی و کارهای عجیب و غریب دیگر.

(مارادونا و گونۀ در حال انقراض غزال عرب)

(مارادونا و گونۀ در حال انقراض غزال عرب)

نمونۀ تازه اش هم شکار گونه ای از غزال در حال انقراض است! مارادونا، این حیوان را که غزالی عربی است شکار کرده و با افتخار از شکارش عکس گرفته است! غزال عرب، در طبیعت بر اثر شکارهای بی رویه منقرض می شود ولی با درایت علاقه مندان و فعالان محیط زیست، نسل این حیوان زیبا در باغ وحش حفظ شده و بعد از تکثیر در اوایل دهۀ ۸۰ مجددا به طبیعت بازگردانده می شود. جالب است که شکار تازۀ مارادونا هنوز هم در ردۀ حیواناتی قرار گرفته است که نسلشان در معرض انقراض قرار دارد! شکار کم سن و سال مارادونا، که عکسش امروز در کنار این چهرۀ سرشناس در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، بی شک اولین مورد از تخلفات عجیب و غریب مارادونا نبوده و یقینا آخرین مورد آن نیز نخواهد بود.

maradona_38eu3_onlypet-ir

اگر سابقۀ تیراندازی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان به سوی خبرنگاران، ضرب و شتم، و فرار مالیاتی او را در نظر بگیریم، می توان گفت این چهرۀ ورزشی، شهرت روزهای پس از خداحافظی اش را مدیون همین حرکات عجیب و غریب و جنجالی است! حرکاتی که از سوی همۀ دوستدارانش محکوم است و هیچ توجیهی ندارد.

منابع: ۱. ایران ورزشی ۲. ورزش سه

ارسال کننده خبر برای اُنلی‌پت: احمد طحانی
این مطلب را به اشتراک بگذارید
twiter facebook telegram googlepluse linkedin

3 دیدگاه در “جنجال تازۀ مارادونا: شکار غزال در حال انقراض!

 1. سجاد

  عجب گوسفندیه؟ مارادونا رو میگم. مرتیکه تریاکی.

  پاسخ
 2. ناشناس

  بیشتر کوکائین و ماریجوانا مصرف میکنه

  پاسخ
 3. سعيد

  الان مسى بهتر از مارادوناست، اون شهرتى که داشت از بین رفته

  پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *