اکواریوم rq170 | تصاویر اکواریوم اعضا

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
sp_Feed آر اس اس موضوع sp_Related موضوعات مرتبط sp_TopicIcon
اکواریوم rq170
برچسب:SS
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸
۴:۰۴ ب٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 173
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸
sp_UserOfflineSmall افلاین

ba slam

دوستان   سه تا اکواریوم دارم  دو تا بزرگ با اندازه مختلف یکی از بد شانسی کفش کلا ترک خورده مجبوریم بدیم درستش کنن تا برای سیچلاید هام باشه  و چند شیشه که نیاز به چسب کاری دارن متاسفانه به علت بی جایی شاید بیفتن برای بعد

خلاصه مطلب من چند تا مشکل دارم میخواستم راهنماییم کنید

۱_  یه تاپ فیلتر شیشه ایی دارم  با پلاستیکی که هیکدوم پاور هد ندارن اونم تهیه میکنن پاور هد سوبو خوبه یا چی بنظرتون دوستان و این چیدمان داخل  تاپ فیلتر موندم چطوری بذارم عکس یا نقشه  داشتید بذارید تا  ببینیم استفاده کنیم .

۲_برای اب به اب کردن اکواریوم چه کار کنیم تلافات ندیم

۳-من یه اکواریوم کوچیکه دو نوع ماهی داخلشه اوراتوس سیچلاید سفید  برای  بقیه  هم اون رو درست کنم میدم سیچلایدم برن توش ولی برای بقیه موندم چه کنم شما یه چیزی بگید که خوب باشه

۴_ من یک مشکلی دارم نمیدونم شرایط  ومحیط اروم برای اک رو چه طور تامین کنم در مورد محل قرار گیری  و شرایط محیط که ماهی اروم باشه پرخواشگر نشه یا استرسی بشه.

فعلا اینا مد نظرم بود  اگه مشکل دیگه ایی بود میپرسم ممنون میشم راهنمایی کنید

یه عده از ما  و عقایدمون خوششون نیومد ما رو  سانسور وبلاکمون کردن

۲۳ شهریور, ۱۳۹۸
۵:۲۰ ب٫ظ
𝓥𝓪𝓷𝓲𝓵𝓵𝓪

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 554
۱۴ مرداد, ۱۳۹۸

سلام.برای آب به آب کردن.اول در پلاستیک رو باز کن بعد ده دقیقه بذار هم دما شه بعدش یک استکان از آب کیسه رو بریز بره و به اندازه همون از آب آک به کیسه اضافه کن هر چند دقیقه این کار رو چندبار ادامه بده در نهایت ماهی هارو باتور بگیر.هیچ وقت آب پلاستیک رو تو آک نریز چون امکان داره آلوده باشه

کاربران زیر از 𝓥𝓪𝓷𝓲𝓵𝓵𝓪 برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

rq170
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸
۵:۲۷ ب٫ظ
.Mahdi
بوشهر

کاربر نمونه
Members
تعداد نوشته ها: 1912
۳ آذر, ۱۳۹۷

با کمی گشتن توی سایت، جواب همه سوالاتون پیدا می‌شد 

۱.بله سوبو مارک خوبیه و کیفیت مطلوبی داره البته مارک های بهتر هم هست مثلا جی‌بی‌ال یا سرا که گرونترن

۲‌.باید ماهیا رو ۱۵ دقیقه با پلاستیک بزاری تو آکواریوم و بعد برای حدود ۲۰ دقیقه، هر ۵ دقیقه ۱ فنجون از آب آواریوم بریزی تو پلاستک و بعد ماهیا رو با تور بگیری و بندازی تو آکواریوم  و آب پلاستیک رو بریزی دور

۳.ترکیب کاملا سلیقه ای هست هرچی خودتون دوست دارید بریزید

۴.نور شدید نباشه آکواریوم حداقل ۳ سانت با دیوار فاصله داشته باشه و خیلی در معرض رفت و آمد نباشه و نور رو یدفعه کم و زیاد نکنین و صدا هم خیلی تو محیط زیاد نباشه و به آک ضربه نخوره و ماهیا سازگار باشن و تعداد ماهیا خیلی زیاد نباشه و...

درکل باید یه محیط آروم داشته باشن

کاربران زیر از .Mahdi برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

𝓥𝓪𝓷𝓲𝓵𝓵𝓪
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸
۵:۳۸ ب٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
تعداد نوشته ها: 4189
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

rq170 گفته
به امید حق علیه باطل  

neutralneutralneutral مرگ بر آمریکا

شوخی کردم راستی اسم اکانتتون یه جوریه من یاد این اسم جت ها میفیتم ار کیو صدو هفتاد

rq170 گفته
ba slam

دوستان   سه تا اکواریوم دارم  دو تا بزرگ با اندازه مختلف یکی از بد شانسی کفش کلا ترک خورده مجبوریم بدیم درستش کنن تا برای سیچلاید هام باشه  و چند شیشه که نیاز به چسب کاری دارن متاسفانه به علت بی جایی شاید بیفتن برای بعد

خلاصه مطلب من چند تا مشکل دارم میخواستم راهنماییم کنید

۱_  یه تاپ فیلتر شیشه ایی دارم  با پلاستیکی که هیکدوم پاور هد ندارن اونم تهیه میکنن پاور هد سوبو خوبه یا چی بنظرتون دوستان و این چیدمان داخل  تاپ فیلتر موندم چطوری بذارم عکس یا نقشه  داشتید بذارید تا  ببینیم استفاده کنیم .

۲_برای اب به اب کردن اکواریوم چه کار کنیم تلافات ندیم

۳-من یه اکواریوم کوچیکه دو نوع ماهی داخلشه اوراتوس سیچلاید سفید  برای  بقیه  هم اون رو درست کنم میدم سیچلایدم برن توش ولی برای بقیه موندم چه کنم شما یه چیزی بگید که خوب باشه

۴_ من یک مشکلی دارم نمیدونم شرایط  ومحیط اروم برای اک رو چه طور تامین کنم در مورد محل قرار گیری  و شرایط محیط که ماهی اروم باشه پرخواشگر نشه یا استرسی بشه.

فعلا اینا مد نظرم بود  اگه مشکل دیگه ایی بود میپرسم ممنون میشم راهنمایی کنید  

سلام

میتونید خودتونم درستش کنید کار سختی نیست مخصوصا کف که خیلی سادس باز هر جور مایلید

۱. خب تاپ فکه بی پاور هد نمیشه که یعنی فقط جعبشو دارید ؟ عکس هم خیلی سادست چیز سختی نیست اول ابر بعدش مدیا ها عکس هم میذارم 

156846632388351.jpgImage Enlarger

۲آب به اب هم که اقا ارمان توضیح دادند

۳حجم چقدره ؟ سوال هم یه ذره مفهومی تر بپرسید بی زحمت

۴پرخاشگربودن ربطی به استرس نداره از بین بردن استرس مثلا یک جایی باشه که کم رفت و امد باشه

کاربران زیر از ΡARSA برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

𝓥𝓪𝓷𝓲𝓵𝓵𝓪
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸
۵:۵۵ ب٫ظ
𝓥𝓪𝓷𝓲𝓵𝓵𝓪

کاربر هدفمند
Members
۱۴ مرداد, ۱۳۹۸

درسته محیط روی استرس ماهی تاثیر داره و بعضی هاشون بیشتر به محیط آروم نیاز دارن مثل آروانا و سیلورشارک.ولی هر ماهی ای برای رشد خوب و سرحال تر بودن.به محیط آروم نیاز داره.محیط تاثیری بر پرخاشگری ماهی تاثیر نداره.

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۰:۱۸ ق٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

ممنون بابت بعضی نظرات

در مورد محیط اروم فعلا مشکل داریم ولی یک  به ذهنم رسید اونم اینه شیشه رو با  یک چیزی کلا بپوشونم که ماهی ها چیزی نبینن  و در مورد صدا جایی که من هستم کلا صدا هست  ولی محیط اروم که شما گفتید وجود نداره

اگه اهن گرون نبود یه پایه درست میکردم مثل اقا معین که متاسفانه نمیشه فقط یک راه باقی میمونه که اون رو برم امتحان کنم در مورد تاپ فیلتر ها هم گفتم که هیچ کدوم پاور هد ندارن  در مورد مطالب هم درست میفرمایید ولی من وقت نمیکنم برم کلی بگردم تا گیر بیارم برای همین گفتم که کسی چیزی میدونه بگه تا راهنمایی بشیم

در کل از نظرات دوستان ممنون  به امید خدا منتظر روز دو شنبه اییم بریم ببینیم این اکواریومی که منتظرشم بارش میاد یا نه  منظورم از پرخاشگری اینه اوراتوس ها یکی که از همه بزرگتره  کسی دورش باشه دنبالش میکنه بقیه هم همینطور  این طبیعی یا چیز دیگه هست در مورد روشنایی یک چیزی میدونم ولی بازم گفتم برای اطمینان بپرسم شب لامپ روشن باشه بالای اک مشکل داره یا نه

به دلیل سیاسی بودم مطلب توسط بنده ( مجتبی ) حذف شذ طبق قوانین سایت هیچگونه بحث سیاسی نداریم. 

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۰:۲۰ ق٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

لطفا چیز هایی که سیاسی هستند ننویسید اینجا عکس آکواریومتون رو بذارید نه سوال اضافه و نامربوط نه نظرسنجی خراب نا مربوط

نور خیر شب ها و روز ها خاموش ولی درحد یک ساعت روشن بذارید در هر وقت شبانه روز

عباس م, 𝓥𝓪𝓷𝓲𝓵𝓵𝓪
۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۹:۲۵ ق٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

در مورد نظر سنجی  این سیاسی نیست یک داغ  بود که متاسفانه نمیخوام اینجا بگم بگذریم

در مورد نور ,مشکل یه چیزی هست نور کلا هست کم یا زیاد چون بعضی وقت ها که خودم هستم نور نباشه چیزی نمی بینم برا همین لامپ رو روشن میکنم که میشه ناگهانی  که دوستان گفتن نور ناگهانی خوب نیست البته برای این مشکل یه چیزی یک نفر گفته اون مگه انجام بدم تا ماهی هام کمتر استرس بگیرن البته نمیدونم درست هست یا نهthinking

اما در مورد عکس فقط یک چیزی اگه  با گوشی عکس بگیرم از طریق همون گوشی میشه بفرستم و دیگه گوشی رو وصل نکرد به کامپیوتر چون نمیشه سیستمم ویروس بدی داره که هر چی وصل بشه بهش بد افرازی میندازه بهش که نگو بگذریم 

حتما اقا محمد پارسا عزیز عکس رو میذارم با گوشی خودم که نه چون کیفیتش کمه میرم یه گوشی پیدا کنم که کیفیت داشته باشه

thinking

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۹:۲۸ ق٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

دوستان در مورد ترکیب گفتم نظر تون رو بگید تا منم ببینم کدوم خوبه  از قدیم گفتن برای انجام کاری مشورت کنید  برای همین گفتم شما ترکیبی که  مورد علاقه تونه بگید من خودم دریاچه مالاوی دوست داشتم  شما هم ترکیبی که  می دونید خوبه  بگید منم انتخاب کنیم ممنونthinking

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۹:۳۱ ق٫ظ
𝓥𝓪𝓷𝓲𝓵𝓵𝓪

کاربر هدفمند
Members
۱۴ مرداد, ۱۳۹۸

برای مالاوی به نظرم از ماهی هایی مثل دماسونی و اوراتوس و مپانگا استفاده نکنی بهتره.الکتربک بلو و یلو و دلفینی و کالیکو و زرافه ای و پینک همه اینها مالاوی ان و به نظرم ترکیب خوبیه.

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۹:۳۵ ق٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

rq170 گفته
در مورد نظر سنجی  این سیاسی نیست یک داغ  بود که متاسفانه نمیخوام اینجا بگم بگذریم

در مورد نور ,مشکل یه چیزی هست نور کلا هست کم یا زیاد چون بعضی وقت ها که خودم هستم نور نباشه چیزی نمی بینم برا همین لامپ رو روشن میکنم که میشه ناگهانی  که دوستان گفتن نور ناگهانی خوب نیست البته برای این مشکل یه چیزی یک نفر گفته اون مگه انجام بدم تا ماهی هام کمتر استرس بگیرن البته نمیدونم درست هست یا نهthinking

اما در مورد عکس فقط یک چیزی اگه  با گوشی عکس بگیرم از طریق همون گوشی میشه بفرستم و دیگه گوشی رو وصل نکرد به کامپیوتر چون نمیشه سیستمم ویروس بدی داره که هر چی وصل بشه بهش بد افرازی میندازه بهش که نگو بگذریم 

حتما اقا محمد پارسا عزیز عکس رو میذارم با گوشی خودم که نه چون کیفیتش کمه میرم یه گوشی پیدا کنم که کیفیت داشته باشه

thinking  

لامپ منظورم لامپ ال ای دی بالای اک هست که یک ساعت بیشتر روشنش نباید بذارید

rq170 گفته
دوستان در مورد ترکیب گفتم نظر تون رو بگید تا منم ببینم کدوم خوبه  از قدیم گفتن برای انجام کاری مشورت کنید  برای همین گفتم شما ترکیبی که  مورد علاقه تونه بگید من خودم دریاچه مالاوی دوست داشتم  شما هم ترکیبی که  می دونید خوبه  بگید منم انتخاب کنیم ممنونthinking  

ترکیب سلیقه ایه شما هرچی دوست داشتید بردارید (البته به سازگاریشون هم توجه کنید

مالاوی هم خوبه راستی حجم اب از همههه مهم تره اول حجم اب رو بگو

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۹:۴۹ ق٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

ممنون از نظرات در مورد حجم فعلا توی اک دقیق حساب نکردم ولی فکر کنم ۴۰ لیتری باشه لبته موقته چون اک بزرگی دارم اون رو درست کنم ماهی ها رو منتقل میکنم اونجا اون اک که گفتم ۸۰.۹۰ لیتری میشه یک چیزی در مورد باکتری ساز

این باکتری ساز ها تاریخ دارن یا نه من یک باکتری ساز دارم هنوز استفاده نکردم AQUA LIFE زده روش  موندم استفاده کنم یا نه thinking

در مورد روشنایی یک چیزی که چند وقت پیش رفتم  وسایل برقی گرون شده البته همه چیز کشید بالا که واقعا angryangry

در مورد  مالای یک چیزی دوست عزی که گفتید ماکرو سفید  چطوره چون من سه تا ماهی ماکرو سفید با چهار تا اوراتوس از لحاظ سایزی کوچک هستن

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۱۰:۳۰ ق٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

۴۰لیتر برای مالاوی ها مناسب نیست شاید بشه دو تا مالاوی کوچیک رو موقتی نگهداشت بهتره تو چهلیتر سراغ گوشتخوارا نرید یا اینکه صبر کنید اون اک بزرگ رو بیارید توش ماهی گوشتخوار بریزید

تو رو خدا اون باکتری رو استفاده نکن خیلی داغونه فکر کنم عکس زیر رو بگی اینا اب رو به شدت سبز میکنه و از همه مهمتر اینه که باکتری نیستن

156852716524911.jpgImage Enlarger

نمیشه اون تعداد رو نگهداشت دوتا ماکرو شاید بتونی اون هم البته در سایز کوچیک و موقتی

bEhrouz.Kish
۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۱۰:۴۳ ق٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

دقیقا خودشه

باکتری ساز نداره اینجا  باکتری ساز سراغ نداریدکه هم کارایی خوب و از لحاظ اقتصادی خوب باشه

thinking

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۱۰:۴۶ ق٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

مشهد شهر بزرگیه محاله باکتری ساز نداشته باشه من چند بار اومدم مشهد رفتم تو آکواریومیاش باکتری ساز دیدم شما که سکونت داری نمیدونم چجوری پیدا نکردید

از سایت ها  ی معتبر بخرید اون ها دارند مارک بیودایجست یا کپسوال باکتری ازو یا باکتوزیم ازو خوبه

تترا باکتوزیم هم عالیه و باکتری ایستا یا استارتاپ هم خوبند

لینک زیر هم بخونید مربوط به همین باکتری ساز هاست

تترا باکتوزیم

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۱۰:۵۹ ق٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

داداش مشهد کجا من کجا  ولی ممنون از معرفی کردنت thinking

اقا یک چیزی من توی یک سایت یک باکتری ساز دیدم نوشته seachem Aquavitro remediation

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۱۱:۰۶ ق٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

فقط یک سایت معتبر که گفتید رو میشه بصورت پیام برای من توی پروفایلم بفرستید که مدیریت حساس نشه

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۱۱:۰۶ ق٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

اوه چه خیت شدم من اون هایی که پروفایل ندارندو با هم اشتباه میگیرم خیلی خیلی معذرت ولی باز هم میگم سرکه چیزی نیست که  خرم اباد نداشته باشتش

خب خوبه ولی نظرم روی تترا باکتوزیم هست

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۱۱:۱۳ ق٫ظ
rq170
خرم اباد

کاربر عالی
Members
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

نه بابا ضایع چرا اشتباه بود رفت فدا سرت

فقط سایت معبر میشناسید بگید  اخه اینجا هیچی گیر نمیاد

۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
۱۱:۱۹ ق٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

باشه فرستادم

ولی الان لینکارو باز کردم دیدم خیلی هاش نا موجوده یه ذره خودت تو سایت هایی که نوشتم بگرد و جستوجو کن شاید پیدا کردی

شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی: Farham123
111 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
2 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189

alirezaj : 3752

H∀ⓂΞD20 : 3661