اکواریوم احسان(7star) | صفحه 2 | تصاویر اکواریوم اعضا

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
اکواریوم احسان(7star)
۲۰ آذر, ۱۳۹۶
۱۱:۱۵ ق٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 166
۱۹ آبان, ۱۳۹۶
sp_UserOfflineSmall افلاین

اقا رضا اوناهم حامله هستن معمولاتقریبا  یک هفته زودتر البته شده تا دوهفته طول بکشه به تانک بچه ها منتقل می کنم و نمیزارم دقیقه ۹۰ که ماهی به تاخیر بیاندازه یک دونه پلاتی زرد نر هم هست که کوچول انداختم که پیش جفتش باشه چون اقا مجتبی گفتن که کنار جفتش زودتر فارغ میشه ماهی ماده

راستی ماهی مولی بالنی نارنجی من الان دوهفته شاید شده ولی دوباره شکمش باد کرده و بصورت مستطیل شده و مخرجش هم برامده شده امکان داره حامله باشه یا که از پر خوری

۲۰ آذر, ۱۳۹۶
۱۱:۳۱ ق٫ظ
Saghari
مشهد

کاربر نمونه
Members

ویرایشگر
تعداد نوشته ها: 910
۱۳ مهر, ۱۳۹۶

احسان گفته
اقا رضا اوناهم حامله هستن معمولاتقریبا  یک هفته زودتر البته شده تا دوهفته طول بکشه به تانک بچه ها منتقل می کنم و نمیزارم دقیقه ۹۰ که ماهی به تاخیر بیاندازه یک دونه پلاتی زرد نر هم هست که کوچول انداختم که پیش جفتش باشه چون اقا مجتبی گفتن که کنار جفتش زودتر فارغ میشه ماهی ماده

راستی ماهی مولی بالنی نارنجی من الان دوهفته شاید شده ولی دوباره شکمش باد کرده و بصورت مستطیل شده و مخرجش هم برامده شده امکان داره حامله باشه یا که از پر خوری  

اونو از بقیه جداش کنید یک روز بهش غذا

ندید اگه ورم  نخابید  بدون شک ماهی شما بارداره

کاربران زیر از Saghari برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

احسان, amiresmaili
۲۰ آذر, ۱۳۹۶
۱۲:۴۲ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

سلام 

دوستان نظرتون راجع به داروی تترا مدیکا چیه؟ فقط چون مطلب و تاپیک خاصی برای تترا مدیکا نبود پرسیدم از اساتید عذر می خوام یه توضیح کلی هم بدین ممنون میشم مخصوصا برای درمان ایک و طریقه و نحوه صحیح استفاده متشکر قبلا در جای دیگر مربوط به خارش..... بود پرسیدم متاسفانه چون اخر صفحه بود کسی دیگر پرسشی داشت گویا ندیدید ممنون 

بیست سوالی پرسون احسانflower2

کاربران زیر از احسان برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

amin.f
۲۰ آذر, ۱۳۹۶
۲:۱۴ ب٫ظ
Saghari
مشهد

کاربر نمونه
Members

ویرایشگر
۱۳ مهر, ۱۳۹۶

احسان گفته
سلام 

دوستان نظرتون راجع به داروی تترا مدیکا چیه؟ فقط چون مطلب و تاپیک خاصی برای تترا مدیکا نبود پرسیدم از اساتید عذر می خوام یه توضیح کلی هم بدین ممنون میشم مخصوصا برای درمان ایک و طریقه و نحوه صحیح استفاده متشکر قبلا در جای دیگر مربوط به خارش..... بود پرسیدم متاسفانه چون اخر صفحه بود کسی دیگر پرسشی داشت گویا ندیدید ممنون 

بیست سوالی پرسون احسانflower2  

این لینکش

https://www.onlypet.ir/forum/medicinal_products/%d8%aa%d8%aa%d8%b1%d8%a7-%d8%ac%d9%86%d8%b1%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9-tetra-general-tonic-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%88%db%8c-%d9%87%d9%85%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%87/

flowerبیست سوالی جوابده رضا ساغریflower

احسان, amin.f
۲۰ آذر, ۱۳۹۶
۳:۱۷ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

ممنون رضا جان ولی خب مربوط به جنرال تونیک هست و توقسمت داروها یدونه مدیکا بود که پسوند اینا داشت مدیکا خالی نبود برا همین پرسیدم اینجا ترسیدم اونجا هم پرسم و اساتید دلخور بشن که خدای نکرده من بحرفشون گوش نمی دم که سوال در جای خودش نمی پرسم حالا اینجا هم جای درستش نیست می دونم چون تخصصی ولی چاره ندارم

Saghari
۲۰ آذر, ۱۳۹۶
۷:۳۸ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
تعداد نوشته ها: 22934
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

کجا بنده گفتم ماهی ماده برای زایمان زودتر به نر نیاز داره و اگر نر کنارش باشه زودتر زایمان میکنه ؟؟؟؟!!!!! خواهشا جواب ها رو درست مطالعه کنید و ببینید مربوط به چه سوالی هست که همچین جوابی داده شده وقتیکه ماهی ماده آماده زایمان هست چه نیازی به نر داره ولی قبل از اون بله باید نر در کنار ماده باشه تا ماهی ماده باردار بشه. birddone

کاربران زیر از مجتبی برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

احسان, Saghari
۲۲ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۳۸ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

اقا مجتبی ببخشید شاید من بد برداشت می کنم

1513191979091.pngImage Enlarger

1513191979412.pngImage Enlarger

۲۲ آذر, ۱۳۹۶
۱۱:۱۱ ب٫ظ
Saghari
مشهد

کاربر نمونه
Members

ویرایشگر
۱۳ مهر, ۱۳۹۶

احسان گفته
اقا مجتبی ببخشید شاید من بد برداشت می کنم

1513191979091.pngImage Enlarger

1513191979412.pngImage Enlarger

بله اقا احسان شما بد برداشت کردی

میگن که تاوقتی که ماهی اماده باشه بچه هاشرو ازاد کنه نه تاوقتی که بچه ها تازه بدنیا اومدن یا درحال بدنیا اومدنن

Ok

احسان
۲۳ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۰۵ ق٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

دقیقا ببینید بنده میگم سوالات رو مطالعه کنید و بعد جواب رو مطالعه کنید و مخصوص همون سوال هست این دوستمون ماهی رو دو هفته داخل زایشگاه گذاشته و هنوز هم ماهی زایمان نکرده بوده برای ایشون بنده گفتم زود ماده رو جدا کرده و هنوز باید در کنار نر میبوده یعنی خیلی زود این دوستمون ماهی ماده رو جدا کرده بوده و برای همین زایمان هم به تاخیر افتاده بوده ولیکن اگر ماهی باردار و آماده زایمان باشه دیگه وجود نر هیچ کمکی نمیکنه که باز تاکید کنم این مورد فقط برای ماهی زنده زا هست ولی برای ماهی های تخم گذار بله وجود نر در هنگام تخم گذاری لازم و واجبه تا بتونه تخم ها رو بارور کنه.birddone

احسان, amiresmaili
۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۲:۰۸ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

سلام

اقا مجتبی ببخشید من چون اوایل خونده بودم زیاد متوجه نشده بودم بخاطر اون قسمت که فرموده بودین جدا کردن ماهی لازمه ولی یه مشکلی هستوقتی ماده رو زودتر از نر جدا کنید زایمان بیشتر به تاخیر میافته

خلاصه ببخشید که باعث دلخوریتون شدم من شرمنده هستم امیدوارم از تجربیات شما استفاده کنیم و در اینده به این مشکلات بر نخوریمflower2done

مجتبی
۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۶:۲۸ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

سلام

دوستان بنظرتون این باکتری ساز قابل قبول هست راستیتش یک محصول از پرتیکال بود که گرانتر بود و و چون برچسب ایرانی خورده بود نمایندگی رسمی شرکت وارد کننده فکر کردم امکان جعلیش بود و البته گرون بودن محصول هم باعث تردیدم شد حالا بنظرتون این محصول ازو دردی دوا می کنه 1513349736581.jpgImage Enlarger

دوستان مدتی هم در سایت به مشکل خوردم و هرچه جست و جو می کنم برام نمیاره و الان هم دیگه نتونستم پیام بالا رو ویرایش کنم مجبور شدم دو تا پیام بگذارم چون با گوشی من استفاده می کنم و از سیستم وارد نمیشم 

ممنون 

۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۰۷ ب٫ظ
alirezaj
شهرقدس

معاون‌انجمن
Members

ویرایشگر

ویرایشگر کامنت
تعداد نوشته ها: 3752
۲۷ خرداد, ۱۳۹۶

سلام بله من از این باکتری ساز استفاده کردم و راضی هستم فقط دقت به تاریخ و پلمپ و اصل بودنش رو فراموش نکنید.

کاربران زیر از alirezaj برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

احسان

//

خستم...خیلی خسته

۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۱۲ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

اقا علیرضا محصول خریداری کرده شما هم این شکلی بود یا نه؟ مهم همین اصل بودنش انقضا تا سال دیگه داره این محصول برای ۲۵۰لیتر هست 

۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۱۷ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

خب سرچ سایت خیلی سرچ قدرتمندی هم هست ولیکن همین الان برای بنده هم کار نکرد حتما پیگیری میکنیم ممنون خبر دادین خواهشا اگر هرکجا مشکلی بود در پیام خصوصی اعلام کنید ممنون. flower

محصولات آزو کیفیت خیلی خوبی دارن البته اگر تاریخ مصرفشون نگذشته باشه . 

بنده از این محصول که عکسش رو گذاشتین استفاده نکردم و اگر باکتری ساز باشه و تاریخ مصرفش درست هست با خیال راحت ازش استفاده کنید. birddone

احسان, amiresmaili
۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۲۲ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

اقا مجتبی خیلی ممنون اول اینکه بروی چشم

دوم اینکه بروی محصول برای راه اندازی ۵۰میل برای ۱۰۰لیتر

۳۰میلی بعد از تعویض اب 

۱۰میل برای هر هفته 

۱میل هم زمان دادن غذا به ماهی 

طریقه مصرفش اگه به این شکل عمل نکنم مشکلی پیش می اید

۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۳۲ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

واقعیت اینکه هر محصولی رو باید طبق دستور خودش استفاده کنید ولیکن خب باکتری ساز رو بنده خودم هم اینطوری استفاده نمیکنم که خب اشتباه هست و دوست ندارم شما هم اشتباه کنید اما چون پرسیدین گفتم دروغ نگم خدمتتون ببنید بعد از اینکه کلر آب رفت و فیلتر ۲۴ ساعت روشن بود  شما دوز اولیه رو استفاده کنید و ماهی ها رو نیز اضافه کنید و یک هفته بعد یک سوم از آب رو سیفون کنید و مجددا باکتری ساز بزنید دیگه تمام اگر مدیای کافی داخل فیلتر باشه و فیلتر دائم روشن باشه سیکل طی میشه فقط سیفون سی درصد رو هر هفته انجام بدین و آب بدون کلر اضافه کنید دقت کنید اگر سیفون ۲۰ درصد هم بشه مشکلی نیست ولیکن بیشتر نشه حداقل برای شروع اگر بیشتر سیفون کنید خیلی سریع سیکل به هم میخوره. 

هرچند باز هم بگم بهترین دستور استفاده همون هست که روی خود محصول درج میشه و درستش همونه.birddone

احسان, amiresmaili
۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۳۷ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

خب چشم فقط الان ماهی ها داخل اک هستن و از فیلتر داخلی استفاده می کنم که برای سرامیک یک خانه هست کم و الان داخل اک که نصف پر هست بخاطر بیماری و استفاده از قرص مدیکا لایف...  الان ۳روز گذشته چند درصد اب رو سیفون کنم و بعد پر کنم کامل بعد باکتری ساز بزنم

۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۴۱ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

خب اگر دارو استفاده کردین یک سوم از آب رو سیفون کنید و ۳ - ۴ روز بعد مجددا یک سوم از آب رو سیفون کنید و یک روز بعد از اون میتونید با خیال راحت از باکتری ساز استفاده کنید. birddone

احسان, amiresmaili
۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۰:۴۴ ب٫ظ
احسان
تبریز

کاربر عالی
Members
۱۹ آبان, ۱۳۹۶

اقا شرمنده بیست سوالی عای من تموم بشو نیست 

استرس دارم بخدا، الان داخل تانک بچه ماهی ها که از فیلتر اسفنجی که با پمپ کار می کنه هیچ مدیای خاصی نیست داخل اون تانک هم بخوام بریزم این قضیه تشکیل کلونی داخل مدیا ها تعطیل پس چکار کنم دوبار فیلتر داخلی رو بزارم ولی خب جریان اذیتشون می کنه

۲۴ آذر, ۱۳۹۶
۱۱:۰۴ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

برای بچه ماهی ها تا تراکم ماهی خیلی زیاد نباشه همون فیلتر داخلی اسفنجی جواب میده و به اندازه اونها باکتری مفید داخل ابر کلونی میکنن با این حال از باکتری ساز استفاده کنید و سعی کنید سیفون با برنامه داشته باشید مثلا هر هفته و یا هر ده روز سیفون کنید مشکل خاصی پیش نمیاد چون فضولات بچه ماهی ها به نسبت بزرگترها خیلی کمتره و کمتر آب رو کثیف میکنن. birddone

احسان, amiresmaili
شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی:
85 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
1 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189