کاربران مشکل ساز | شایسته سالاری

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
کاربران مشکل ساز
۳۰ تیر, ۱۳۹۸
۱۱:۱۰ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
تعداد نوشته ها: 22934
۳ خرداد, ۱۳۹۰
sp_UserOfflineSmall افلاین

سلام  

با اجازه دوستان گرامی در این تاپیک نام اون دسته از کاربرانی رو که مشکل آفرین هستند و پست اسپم و الکی زیاد ارسال میکنند اعلام خواهیم کرد. 

کل مسولیت این اعلام اسامی با بنده هست و هیچ گونه مشورتی با ادمین محترم آقا شهریار و سایر مدیران و دوستان عزیزم نداشتم. 

چون یکی از کاربران زحمت میکشند و زیاد پست اسپم ارسال میکنند دیروز سه ساعت وقت بنده برای حذف پست های ایشون تلف شد و امروز نیز یک ساعت و بارها به ایشان تذکر جدی داده شده و در پیام خصوصی هم تذکر جدی دادیم ولیکن کو گوش شنوا گویا فکر میکنند ما باهاشون شوخی داریم. 

حالا تا فردا صبر میکنیم و اگر ادامه پیدا کرد هم اسامی رو اعلام میکنیم که البته سه نفر مد نظر بنده هستند و هم اینکه دسترسی این افراد رو به سایت قطع میکنیم. 

flowerflowerflowerflowerflower

کاربران زیر از مجتبی برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

حسنHTB, Downunder, alirezaj, عباس م, .Mahdi, sina.A, M.Sadegh.M, alinoos, ΡARSA, saeed s, شهریار (onlypet.ir), shayanv, omid98, مرصاد, ایلیا, Amirhjf, ahmadreza.kh, Taha ghanbari, homam, (SINA), mahdi_bkh
۵ مرداد, ۱۳۹۸
۱:۱۸ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

با اجازه دوستان و طبق قوانین سایت و نظر بخش مدیریت یکی از اکانت های کاربر mohammmmadparsa به مدت حداقل یک هفته مسدود شد. birddone

alirezaj, Hamid Lover, Taha ghanbari
۵ مرداد, ۱۳۹۸
۱:۱۹ ب٫ظ
mahd...i
تبریز

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 165
۲۲ تیر, ۱۳۹۸

مجتبی گفته
سلام  

با اجازه دوستان و طبق قوانین سایت و نظر بخش مدیریت یکی از اکانت های کاربر mohammmmadparsa به مدت حداقل یک هفته مسدود شد. birddone  

چرا من که اسپم نزدم تا حالا

یعنی دو سه روزه

نمیدونم ن از سه چهار روزه اسپم نزدم

والا شما یه چند تاشو بگید

۵ مرداد, ۱۳۹۸
۱:۲۳ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

تصمیم بخش مدیریت بود و بنده هم اجراییش کردم ضمنا امضا خودتون رو هم حذف کنید چون مورد داره و خلاف قوانین سایت هست. در صورت  تکرار به کل دسترسی شما به سایت مسدود خواهد شد. flowerbirddone

alirezaj, ایلیا, Taha ghanbari
۵ مرداد, ۱۳۹۸
۱:۲۴ ب٫ظ
mahd...i
تبریز

کاربر عالی
Members
۲۲ تیر, ۱۳۹۸

مجتبی گفته
سلام  

تصمیم بخش مدیریت بود و بنده هم اجراییش کردم ضمنا امضا خودتون رو هم حذف کنید چون مورد داره و خلاف قوانین سایت هست. در صورت  تکرار به کل دسترسی شما به سایت مسدود خواهد شد. flowerbirddone  

امضا رو که خود اقا شهریار واسم ساخت

یعنی چی اخه این حرفا

؟؟

اگه میشه یه توضیحی بدید

۶ مرداد, ۱۳۹۸
۵:۲۰ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

خب در مورد پستی که در بخش دیدگاه ها ارسال کرده بودین و بنده حذفش کردم توضیح بدم.

اول اینکه وقتی چند تا اکانت دارید خب با این دومی کار کنید و اونکه قفل شده یک هفته قفل هست. 

اما در مورد امضا و کلا همه مسائلی که ایجاد شده باید طبق قوانین سایت عمل کنید که بارها توضیح داده شده و در بخش قوانین هم هست و چون این سایت فقط در مورد حیوانات خانگی و سوال و جواب در همین زمینه هست دیگه هیچ بحث قومیتی و تبلیغ و سیاست و چیزهای دیگه جایی در این سایت نداره .flowerbirddone

ایلیا
۸ مرداد, ۱۳۹۸
۱:۳۴ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

خب با توجه به اینکه بنده از امروز به مدت یک هفته نیستم و به آقا پارسا هم قول داده بودم اکانت ایشون بعد از یک هفته مجددا فعال بشه و ایشون هم چندین مرتبه عذرخواهی کرده و قول دادند که اشتباهات قبلی تکرار نشه همین الان مشکل دسترسی ایشون رو برطرف کردم و اکانت ایشون به حالت قبل برگشت البته امیدوارم کار کنه و واقعا درست شده باشه چون وقت نکردم تستش کنم باز اگر آقا پارسا دیدن مشکلی هست از طریق تماس با ما با آقا شهریار مطرح کنند و یا بنده برگشتم کامل مشکل رو برطرف میکنم هرچند فکر میکنم درست شد و مشکلی نباید باشه حالا باز یک درصد مشکلی بود آقاشهریار هستند یا خودم برگشتم درستش میکنم. 

. flowerbirddone

sina.A, .Mahdi, mahd...i, حسنHTB, 30Mahi
۸ مرداد, ۱۳۹۸
۷:۵۰ ب٫ظ
mahd...i
تبریز

کاربر عالی
Members
۲۲ تیر, ۱۳۹۸

ظاهرا اون رمز اشتباه بود به اقا شهریار گفتم ولی خیلی با این اکانتم در دسترس نیستم

نمیشه یه دکمه ای چیزی بزنید بیام یهو تو حتما دوباره رمز بازی و از این کارا باید باشه

۱ مهر, ۱۳۹۸
۲:۴۸ ب٫ظ
ایلیا
تهران

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 991
۲۵ شهریور, ۱۳۹۸

اسپم چیه؟

کاربران زیر از ایلیا برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

محمد مهدی

آزاد شدم خوشحالم ننه! انشالله آزادی قسمت همه.

۱ مهر, ۱۳۹۸
۳:۰۱ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

به پست های الکی و بی ربط میگن اسپم. birddone

𝓥𝓪𝓷𝓲𝓵𝓵𝓪, ایلیا, Taha ghanbari, محمد مهدی
۱ مهر, ۱۳۹۸
۵:۳۲ ب٫ظ
ایلیا
تهران

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 991
۲۵ شهریور, ۱۳۹۸

اوخ اوخ پس من هی میگم باشه و غیره غیر قانونیه

الان هم فکر کنم اسپم زدم 

ولی خوب شد فهمیدما

کاربران زیر از ایلیا برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

30Mahi

آزاد شدم خوشحالم ننه! انشالله آزادی قسمت همه.

۲۷ آذر, ۱۳۹۸
۱۱:۲۷ ب٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
تعداد نوشته ها: 4189
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

اقا مجتبی 

اقا شهریار 

من یه کاری کردم که درست و غلطش رو نمی‌دونم 

دیدم یک نفری هرچی می‌خواست بیاد تو سایت نمی‌توانست من هم چون شرایطشو رو درک میکردم اکانت دوم رو بهشون دادم یعنی هم نام و دادم هم رمز عبور همه اطلاعات شخصی هم پاک کردم و مثل اکانت نو هست 

فقط میخواستم همین رو اعلام کنم 

۲۸ آذر, ۱۳۹۸
۱۲:۲۴ ب٫ظ
.Mahdi
بوشهر

کاربر نمونه
Members
تعداد نوشته ها: 1912
۳ آذر, ۱۳۹۷

محمد پارسا گفته
اقا مجتبی 

اقا شهریار 

من یه کاری کردم که درست و غلطش رو نمی‌دونم 

دیدم یک نفری هرچی می‌خواست بیاد تو سایت نمی‌توانست من هم چون شرایطشو رو درک میکردم اکانت دوم رو بهشون دادم یعنی هم نام و دادم هم رمز عبور همه اطلاعات شخصی هم پاک کردم و مثل اکانت نو هست 

فقط میخواستم همین رو اعلام کنم   

خوب فکر نمی‌کنم مشکلی بوجود بیاد ولی بهتر بود که اسم اکانت رو هم تغییر بدید تا یه وقت گیج نشیم

و بهتر بود این مورد رو بصورت پیام خصوصی به آقا شهریار اطلاع بدید

کاربران زیر از .Mahdi برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

ΡARSA
۱ دی, ۱۳۹۸
۹:۵۲ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام  

عضویت در سایت که خیلی راحت هست بهتره هرگز اکانت خودتون رو به شخص دیگه ای ندین. birddone

۱ دی, ۱۳۹۸
۹:۵۸ ب٫ظ
ΡARSA
TEHRAN

کاربر نمونه
Members
تعداد نوشته ها: 4189
۲۸ تیر, ۱۳۹۸

اقا مجتبی خیلی خوشحالم اومدین flower

اکانت دوم رو دادم 

و یه نکته

تو بخش مهمان ها میشه این احسان ۶۹رو متوقف کنید چون خیلی از کلمات رکیک استفاده می‌کنه تو بخش مقالات هستند 

۱ دی, ۱۳۹۸
۱۰:۰۰ ب٫ظ
ssMehdiss
Kermansha

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 151
۷ شهریور, ۱۳۹۸

تو بخش اون گربه معروفه

۱ دی, ۱۳۹۸
۱۰:۰۷ ب٫ظ
A.R
اصفهان

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 292
۱۵ تیر, ۱۳۹۸

محمد پارسا گفته
اقا مجتبی خیلی خوشحالم اومدین flower

اکانت دوم رو دادم 

و یه نکته

تو بخش مهمان ها میشه این احسان ۶۹رو متوقف کنید چون خیلی از کلمات رکیک استفاده می‌کنه تو بخش مقالات هستند   

احسان۶۹ همنون فقط perspolise هست که تا حالا چندین بار میون کامنت ها حرف های رکیک زده و نظم سایت را به هم زده امید وارم باهاشون برخورد کنین و لطفا پیام من هم اینجا ویرایش کنین اشتباه تایپی بود شرمنده:

https://www.onlypet.ir/news/7058/%d9%85%d8%b1%da%af-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%be%db%8c-%da%a9%d8%aa%d8%8c-%da%af%d8%b1%d8%a8%d9%87-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%88%d9%81%db%8c-%da%a9%d9%87-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7/#comment-181557

کاربران زیر از A.R برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

alirezaj

خواستم بگم خدایا شکرت بابت ...... چیزی به ذهنم نرسید ناخوداگاه گفتم برای نفس کشیدنم چه شکرانه تلخی :( 

نظرتون را راجب اکم بگید ممنون

https://www.onlypet.ir/forum/user-picture/%d8%a7%da%a9%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c%d9%88%d9%85-a-r/#p112827

۹ دی, ۱۳۹۸
۵:۴۸ ب٫ظ
A.R
اصفهان

کاربر عالی
Members
۱۵ تیر, ۱۳۹۸

A.R گفته

احسان۶۹ همنون فقط perspolise هست که تا حالا چندین بار میون کامنت ها حرف های رکیک زده و نظم سایت را به هم زده امید وارم باهاشون برخورد کنین و لطفا پیام من هم اینجا ویرایش کنین اشتباه تایپی بود شرمنده:

https://www.onlypet.ir/news/7058/%d9%85%d8%b1%da%af-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%be%db%8c-%da%a9%d8%aa%d8%8c-%da%af%d8%b1%d8%a8%d9%87-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%88%d9%81%db%8c-%da%a9%d9%87-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7/#comment-181557  

سلام ایا حتما حرف های بد تر از این توی سایت باید زده بشه تا این فرد را بن کنین و اجازه ندید وارد سایت شه این چیه فرستاده شده :

این لینک پیامش :

https://www.onlypet.ir/post-15/%d8%b3%db%8c%da%a9%d9%84-%db%8c%d8%a7-%da%86%d8%b1%d8%ae%d9%87-%d8%a7%da%a9%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c%d9%88%d9%85-%d8%a7%d8%a8-%d8%b4%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%86/comment-page-43/#comment-181869

خواستم بگم خدایا شکرت بابت ...... چیزی به ذهنم نرسید ناخوداگاه گفتم برای نفس کشیدنم چه شکرانه تلخی :( 

https://www.onlypet.ir/forum/user-picture/%d8%a7%da%a9%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c%d9%88%d9%85-a-r/#p112827

۱۰ دی, ۱۳۹۸
۲:۴۲ ب٫ظ
A.R
اصفهان

کاربر عالی
Members
۱۵ تیر, ۱۳۹۸

سلام

اقای مجتبی و اقا شهریار امید وارم ناراحت نشید و از الانم معضرت میخوام ولی مسدود کردن یک کاربر اینقدر سخته امروز دوباره تکرار شده چندین بار هست و شما فقط پیامشون را پاک میکنین لطفا یا باهاش برخورد کنین یا دلیل اینکه کاریش ندارین را بگید بازم معضرت:

https://www.onlypet.ir/post-1259/%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%85%d8%a7%d9%87%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%a2%d8%a8-%d8%b4%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%aa%d9%88%d8%b6%db%8c%d8%ad%d8%a7%d8%aa-%d9%88/comment-page-39/#comment-181893

۱۰ دی, ۱۳۹۸
۷:۲۷ ب٫ظ
حسنHTB
تهران

ناظر انجمن
Members

ویرایشگر

ویرایشگر کامنت
تعداد نوشته ها: 3111
۲۷ بهمن, ۱۳۹۳

سلام 

ببینید اینکه یک نفر بی دلیل یا با دلیل میاد فحش میده و حرف های بی ربط میزنه هیچ چیزی جز شخصیت ضعیف و مشکلات عقلیش رو نشون نمیده

و این تعداد کم هم نیستن و هر روز بیشتر هم میشن و توی اینستا هم که میبینین خیلی تعدادشون بالاس

حالا باز پست ها پاک میشه و تا حد امکان برخورد هم میشه ولی نمیدونم شما از کجا میدونین که باهاشون برخورد نمیشه و آنقدر با اطمینان حرف میزنین و فقط لینک ارسال میکنین

البته پیگیری این جور دیدگاه ها هم هنوز سخت هست و خیلی راحت میشه نظر گذاشت که افراد زیادی بدون ثبت نام نظر میذارن و در این مورد آقا شهریار نظرشون هست 

کاربران زیر از حسنHTB برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

مجتبی, .Mahdi
شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی: Mohammad.M
218 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
1 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189