تشکر و قدردانی از جناب شهریار(لیدر سایت) | شایسته سالاری

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
تشکر و قدردانی از جناب شهریار(لیدر سایت)
۲۰ آذر, ۱۴۰۰
۸:۰۰ ب٫ظ
helia fish
تهران

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 164
۱۷ شهریور, ۱۴۰۰
sp_UserOfflineSmall افلاین

سلام دوستان من خودم به عنوان عضوی کوچکی از این سایت تصمیم گرفتم که ایم متن رو برای اقا شهریار عزیز بنویسم

ایشون سایتی رو مدریت میکنه که در هر ساعت حداقل ۱۰۰ نفر بازدید داره.عوض هایی که هر روز تعدادشون بیشتر بیشتر میشه.ایشون سایتی رو ساختن که هرزوه کلی از مشکلات حیوانات دیگران حل میشه.تقریبا میشه گفت هیچ سایتی همانند اونلی پت نیست که کلی مطلب مفید تصاویر زیبا و جالب ویدیو های دیدنی و اموزشی داخل خودش داشته باشه.هر روزه در سایت ایشون مطالب جدید نوشته میشه که به کلی ادم کمک میکنه.اگر ایشون این سایت رو ایجاد نمیکردن هیچ کس از ما این جا فعالیت نمیکرد.ما باید قدر دان ایشون باشیم که ایشون این فضای جالب و اموزشی رو ایجاد کردن تا ما بتونیم استفاده کنیم .شاید کسی به این موضوع توجه نکنه ولی سایت ایشون جان سلامتی خیلی از ماهی ها حیوانات و...نجات داده. من بازم میگم من بسیار بسیار از ایشون ممنون و سپاس گذارم که این سایت خوب و عالی ایجاد کردن.❤🌷⚘🥀🌹🏵💮🌸💐🌺

کاربران زیر از helia fish برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

Mohammad 8.731, ΡARSA, AROWANA. OSCAR, 4amirali, ERFAN_PC, Shahed, (SINA), .phoenix, عباس م, ❄MOBIN❄, شایان13, -paradox, 30Mahi, hamidrezatoufighi, matin.b.1385, سان فیش, amiresmaili
۲۰ آذر, ۱۴۰۰
۸:۰۲ ب٫ظ
AROWANA. OSCAR
لرستان.خرم آباد دریاچه مالاوی

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1650
۲۳ تیر, ۱۴۰۰

سلام واقعا همچین مطلبی نیاز بود که از ایشون و سایت خوبشون تشکر و قدر دانی بشه.flower

کاربران زیر از AROWANA. OSCAR برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

helia fish, Mohammad 8.731, 4amirali, ΡARSA, Shahed, شایان13, matin.b.1385, سان فیش

۲۰ آذر, ۱۴۰۰
۱۰:۱۱ ب٫ظ
Shahed
آبادان

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 790
۲۲ اردیبهشت, ۱۴۰۰

واقعا عجیبه من تا حالا فکر میکردم این تاپیک وجود داره.من به شخصه از زحمات آقا شهریار بسیار سپاسگزارم.چون همونطور که قبلا در یه تاپیک دیگه هم این موضوع رو گفتم ایشون اطلاعات ایران راجع به حیوانات رو یک پله که چه عرض کنم چند پله بالاتر بردن.بنده به شخصه از وقتی با این سایت آشنا شدم چندین بار ماهی هام رو درمان کردم(در حالی که قبلش بلد نبودم)و به خیلی ها هم در زمینه آکواریوم کمک کردم که همه ی اینها به لطف آقا شهریار اتفاق افتاد.آقا شهریار از زحماتتون بسیار سپاس گزارم🌺🌹

کاربران زیر از Shahed برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

Mohammad 8.731, ΡARSA, AROWANA. OSCAR, 4amirali, شایان13, matin.b.1385, سان فیش

اگر ماهی ها میتونستن از وضعیتشون تو دنیا داد بزنن گوش های ما کر می شد

۲۱ آذر, ۱۴۰۰
۶:۵۸ ب٫ظ
شهریار (onlypet.ir)

مؤسس سایت
تعداد نوشته ها: 3003
۴ اسفند, ۱۳۸۹

سلام

ممنون از شما دوستان عزیز. شرمنده کردید.....

والا بنده باید از همه شما عزیزانی که در کنارمون هستید تشکر کنم. همیشه گفتم و بازم میگم که کلا گروهی به موضوع نگاه میکنم و به اصطلاح میگم سایتمون، دوستمون و کلا جمع میبندم همه چی رو!! قطعا بنده هم عضو کوچکی از این سایت هستم و اگه این سایت جایگاهی داره یا محبوبیتی داره در کنار شما دوستان به این نقطه رسیده.

بازم ممنون از همه شما. حسابی شرمنده شدم.embarassedsmile. نمیشه واسه تک تک کاربران و مدیرای قدیم و جدید این سایت تاپیک بزنیم و تشکر کنیم و کاش واسه منم نمیزدید... ولی از همینجا دست تک تک شما دوستان و کاربران و هر کسی که به هر نحوی در این سایت به من یا سایر دوستانش کمک کرده و این سایت رو ارتقاء داده میبوسم. دم تک تک شما گرم....flower

کاربران زیر از شهریار (onlypet.ir) برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

AROWANA. OSCAR, -paradox, Mohammad 8.731, ΡARSA, Ali 386, .phoenix, (SINA), 30Mahi, 4amirali, Shahed, عباس م, ❄MOBIN❄, شایان13, ERFAN_PC, hamidrezatoufighi, matin.b.1385, ĸasra, amiresmaili

1 تالار گفتگو

۲۱ آذر, ۱۴۰۰
۹:۰۴ ب٫ظ
30Mahi

کاربر هدفمند
Members
تعداد نوشته ها: 1637
۱۹ مرداد, ۱۴۰۰

خوب جا داره که واقعا منم کمال رو تشکر رو از آقا شهریار به عمل بیارم .

در کنار هزاران مشقت و زحمت و کاری که دارن این جا رو با ۲۸۰۰۰ کاربر می گردونن .

حالا اشتباهات من و امثال من هم هست که ایشون باید زحمت بکشم اصلاح کنن . 

امیدوارم که در تمامی مسائل زندگی شون موفق باشن و بدونن که در بهبود زندگی هزاران هزار حیوان خانگی قدم گذاشتن که حرکت بزرگیه done

کارتون درسته رییس bye

کاربران زیر از 30Mahi برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

Mohammad 8.731, ΡARSA, ❄MOBIN❄, شایان13, ERFAN_PC, Shahed, matin.b.1385

یاد باد آنکه ز ما وقت سفر یاد نکرد ... 

به وداعی دل غمدیده ما شاد نکرد ...

منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی:
255 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
1 مهمان

برترین نویسندگان: