آکواریوم 2929 | صفحه 3 | تصاویر اکواریوم اعضا

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
آکواریوم 2929
۲۷ آبان, ۱۳۹۲
۰:۲۱ ق٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 165
۱۸ آبان, ۱۳۹۲
sp_UserOfflineSmall افلاین

دوستان

کسی نیست جواب بده لطفا توضیح کامل بدیدflowerfish

۲۷ آبان, ۱۳۹۲
۳:۴۳ ق٫ظ
ghomeyshi

کاربر متخصص
Members

ناظم
تعداد نوشته ها: 2158
۱۲ فروردین, ۱۳۹۲

سلام رفیق

اول اینکه نمیدونم مدل شما اینطوریه یا چی اما پست قبلی شما رو من که خوشم نیومد . بقیه هم ظاهرا همینطور . یکمی ملایم تر باشیم بهتره . اینو بعنوان یه توصیه ی دوستانه گفتم . ادامش ندین . در ضمن من آدم رکی هستم و حرفمو میزنم و رودربایسی ندارم

دوم اینکه شما از پست قبلیت ۱ ساعت نگذشته . شما طبق قانون ۲۴ ساعت از پستت گذشت و کسی جواب نداد میتونی دوباره پست بدی برادر من

سوم اینکه وقتی مخاطب شما مشخصه و میگی آقای قمیشی ......  ، خب قائدتآ کسی دیگه جواب نمیده

چهارم اینکه در مورد همه ی این قطعات چندین بار تو بخشهای مختلف سایت توضیح داده شده . همین امشبم واسه یه نفر نوشتم . ۳-۴ تا مطلب کلا درباره پلنت تو سایت هست . همشو بخون . حتی اگه سوالی هم نداشتی اونارو بخونی به اطلاعاتت خیلی اضافه میشه

پنجم اینکه تو تاپیک یه نفر دیگه این سوال جوابا رو نکنیم بهتره . شاید طرف دوست نداشته باشه

چقدر گیر دادم gomboso

شما اون مطالب مربوط به پلنت رو بخون هر جاشو سوال داشتی بپرس مخلصت هم هستم

گیســـــو مــیان واژه برایم رهــــــــا نکن /
من از تبار واژه ی سرخ ســـــــــــیاوشم /
بـــــانو ! به قول حضرت استاد " شهریار " /
عاشق نبوده ای که بفهمی چه میکشم

۲۷ آبان, ۱۳۹۲
۵:۵۱ ب٫ظ
Hanif

ناظر انجمن
Members
تعداد نوشته ها: 2463
۸ اردیبهشت, ۱۳۹۱

با درود

دوست عزیز کمی صبر داشته باشید خب همه مشغله و زندگی دارن شاید نتونن بیش از ۱ ساعت برای این سایت وقت بذارن !!

جناب قمیشی دوست خوبم این تاپیک مربوط به همین کابر هستش که متاسفانه با اسم دیگه ای ایجاد شده !!

موفق باشید

۲۷ آبان, ۱۳۹۲
۱۱:۳۹ ب٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

جناب قمیشی عزیزاون حرفهای قبل برای دوره جاهلیتم بود الان سر عقل اومدم ولی عجول بودنم را نمیتونم کاریش کنم مبتلا به فقر حاد صبر هستم
سوال اصلی من درباره ریگراتور کامل میباشد چند جا قیمت گرفتم شرکتیش ۳۳۰ت ولی گفتن روهم کردنیش ۱۰۰ ت در میاد در مورد لامپش هم طبق گفته چند کاربلد عمر کوتاهی داره تقریبا ۱ساله ولی گفتن اگه تانکت جا بیفتد افتی که نور لامپها بعد ۱یا۲ سال میکنه مهم نیست

منظور آقا حنیف را من متوجه نشدم  کدوم تاپیک  دیگری به نام من ثبت شده من اگر حرفی هم داشته باشم تو همین تاپیک به اشتراک میزارم  woooooow

۳۰ آبان, ۱۳۹۲
۶:۱۸ ب٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

پس جواب من چی شد آقای قمیشی اگر زحمتی نیست بستر دست ساز خودتون را برای آموزش تاپیک جداگانه بذارید یا هرچیزی که هزینه تانک را پایین بیاره وساخت خودتون هست لطف کنید بزارید girl cray تالار گفتگوgirl cray تالار گفتگو

دوستان هر کس تجربه ای دارد در این موارد خواهشن راهنمایی کامل کند

اگر تصویری باشه عالی میشه

۳۰ آبان, ۱۳۹۲
۶:۲۹ ب٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

دوستان عزیز تو پستهای قبلی منم بستر تانک را خودم ساختم مثل بسترهای آماده نمیشه ولی بدک نیست فقط رشد گیاه پایینه وچند روزیه کرمهای خیلی باریکی مثل تار مو روی بستر وول میخورند ۴ تا ماهی گوپی داخلش برای تست قرار داده بودم ولی ترسیدم انگل قلابدار باشنند بیرونشون آوردم praypray

۳۰ آبان, ۱۳۹۲
۸:۰۳ ب٫ظ
ghomeyshi

کاربر متخصص
Members

ناظم
۱۲ فروردین, ۱۳۹۲

سلام

بازم میگم وقتی از کسی نام ببرین دیگه بقیه بهتون پاسخ نمیدن و مطمئنآ اطلاعات دوستان خیلی بیشتر از بنده ی حقیره

در مورد بستر بنده توصیه ای غیر از بستر شرکتی ندارم . حتی شده ۲-۳ سانت کف تانک رو کود شرکتی بریزین و روش شن خاویاری

بستر دست ساز هم خیلی نظریه های متفاوتی هست . مثل همون که خودتون فرمودین . برای راه درست و اصولیش هم باید ۶-۵ ماه قشنگ محصولاتتون رو فراوری و پاستوریزه کنین . اما بهرحال راحت ترین روشی که کارآمد هم باشه استفاده از گل رودخونه ایه . بعد از باران و سیلاب مختصر ، کنار رودخونه ها و چشمه ها اون گل که جمع میشه برای بستر خوبه . فقط خالص باشه و توش چوب و سنگ و اینا نباشه . بذارین خشک بشه و همه ی ناخالصی هاشو بگیرین و تو یه لگن بریزین و تا چند سانت بالاتر اب بریزین و هر روز بدون اینکه گل رو بهم بزنین آب سطح رو با شلنگ خالی کنید و مجدد اب بریزین . در نهایت یه لایه ی خیلی نازک اندازه ی ۱-۲ میلیمتر خاک رس بریزین . روش ۳-۴ سانت گل مورد نظر رو بریزین و روش هم شن خاویاری . دونه هاش باید بین ۱-۳ میلیمتر باشه . ابتکار دیگه هم انجام ندین . این بستر جواب میده ولی توقع عملکرد مثل بسترهای شرکتی رو نداشته باشین

اون کرمها هم احتمالا پلاناریا باشه . مشکلی نداره ماهیاتون میخورن دعاتون هم میکنن

۴ آذر, ۱۳۹۲
۰:۰۷ ق٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

کلیپ تانک آب شور داداش رضا

برای تماشای کلیپ کلیک کنید

نظرتون را لطفا بیان کنیدsmilie12 تالار گفتگو

۴ آذر, ۱۳۹۲
۹:۰۱ ق٫ظ
نغمه

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 109
۶ آبان, ۱۳۹۲

سلام

ماهیای آب شور که حرف ندارند و واقعا زیبا هستند

من یه مدت خیلی کوتاهی آب شور داشتم ولی متاسفانه اکورایومم شکست یعنی ترکید!و دیگه اقدام به تهیه نکردم چون کلی دلقک سبئی و پرکولا و یدونه هم فکر میکنم اگر اسمش رو درست بگم دلقک صورتی و یه خروس ماهی وجراح زرد و گوره خریه معرکه داشتم تلف شدندsf embarassed تالار گفتگو

شاید بخاطر کیفیت دوربینتون پایینه ولی این آکواریوم میتونه قشنگ تر از این حرفا دیزاین بشه و توی این فیلم من دیزاین زیبایی ندیدم فقط زیبایی ماهیاست که اگر توی تنگ هم باشن این ماهیا حرف ندارن!ایشون میتونن از مرجان های رنگی بیشتر استفاده کنند و با توجه به رنگ ماهیا عالی میشه . بستر آکواریوم خوبه.آب شور چون ماهیاش خیلی زیباتر از اب شیرین هست(آب شیرین هم زیبایی های خاص خودشو داره سوء تفاهم نشه) راحت ادم میتونه با یه کوچولو خلاقیت یه آکواریوم فوق العاده بسازه و حالش رو ببره!

بازم میگم شاید بخاطر بد بودن کیفیت فیلم برداری ست.اگر میتونید با یه کیفیت بهتر فیلم بذارید

تبریک میگم بهرحال

۴ آذر, ۱۳۹۲
۱:۱۴ ب٫ظ
.

متخصص‌حیوانات
Members
تعداد نوشته ها: 1616
۶ فروردین, ۱۳۹۲

این سایت سایت ماهیان اب شیرینه...

نمیتونم نظر خاصی بدم یا "تعریف " کنم چون سر در نمیارم ولی خوب بود

۴ آذر, ۱۳۹۲
۴:۲۶ ب٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

راستش دوریبن خوب که ندارم با موبایل درپیتی فیلم گرفتم ۲.۵سال هست که داداشی دارهتش دیزاینش هم منم قبول دارم چنگی به دل نمیزنه ولی ماهیهاش جورش را میکشند بابت دیزاین بهش گفتم ولی همیشه شونشو بالا میندازه فکر کنم تیک عصبی گرفته با این هزینه های بالا اونم اوایل حسابی دلزده شده بود طول کشید تا جا بیفته بهر حال روزی ۱ساعت نگاه کردن خوراکم شده i-love-youi-love-youi-love-you

۴ آذر, ۱۳۹۲
۴:۴۱ ب٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

سلام دوستان
من تانک جدید خودم را اینبار طبق گفته دوست عزیزم آقای قمیشی ۴سانت کود و۲سانت شن خاویاری درست کردم اگر ممکنه چند تا گیاه سازگار وکم توقع معرفی کنید یکی دیگه سوال هم دارم الان که هنوز ریشه گیاه ها خیلی کوچیکه وجونی نداره co2میخواد چند روزی صبر کنم بعدوصلش کنم آیا به جزء چمن مابقی گیاهها رامیشه کشت کردflowerflowerflowerflowerflower

۴ آذر, ۱۳۹۲
۶:۱۸ ب٫ظ
نغمه

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 109
۶ آبان, ۱۳۹۲

سلام دوست عزیز

خدایی حیفه بگید خرد خرد دکوراسیونش را تغییر بدهند برادرتون . هزینه ش هم خرد میشه دیگه فشار یدفعه نمیاد282713 sumo تالار گفتگو282713 sumo تالار گفتگو

حق با شماست حتی به همین شکلش هم آدم سیر نمیشه از نگاه کردنش

تبریک بگید بهشون منتظر ویدئوی بعدی هستیم verygood

۴ آذر, ۱۳۹۲
۸:۵۲ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
تعداد نوشته ها: 22934
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام 

بنده همینجا یه عذر خواهی از نغمه خانم داشته باشم چون پست ایشون رو ویرایش کردم و دو خط آخرش رو کلا حذف کردم thinking شرمنده ببخشید. birddoneflower

۴ آذر, ۱۳۹۲
۱۱:۱۱ ب٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

اگر نظرات آزاد باشه بهتره سریع دست به ممیزی نزنید جناب معاون شاید چیزهای پیش پا افتاده مهم وکاری باشند به قول معروف فوت کوزه گری heeeeheeee

۴ آذر, ۱۳۹۲
۱۱:۳۵ ب٫ظ
ghomeyshi

کاربر متخصص
Members

ناظم
۱۲ فروردین, ۱۳۹۲

سلام

بازم نگی سیاوش جوشی بود . الان دارم با یه لبخند ملیح براتون تایپ میکنم

اجازه بدین مدیرا سیاست کاری سایت رو انجام بدن . مسلمآ کاری خارج از چارچوب اصول سایت و ادمینش کسی انجام نمیده . نغمه جان هم بی تعارف یکی از بچه های خیلی با تجربه و معلومات سایته و مطمئنآ متوجه مطائل هست

حرف آخر اینکه نذاریم عرف بشه که تا یه مدیری یه کاری کرد همه بخوایم مدعی بشیم . بازم دمش گرم اومده اعلام کرده و عذرخواهی هم کرده . تو سایت X 3-4 روز پیش رفتم دیدم فلان پستم نیست . هیشکی هم گردن نمیگیره

۵ آذر, ۱۳۹۲
۰:۰۶ ق٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

چشم بچه که زدن نداره راستی اگر ممکنه درمورد پستهای بالایی راهنماییم کنید
شما که تهران هستید میشه فی این چند تا را بگید۱-کپسول ۶ کیلویی شرکت معتبر۲- شیر سوپاپدار آلمانی۳-رگلاتور (مکسی ایتالیا)۴-شیر برقی (شم ایتالیا)
لامپ ۶۵۰۰ کلوین چه مارکی بهتر وقیمت مناسبی داره hi 2010 تالار گفتگو842821 28320 JC shipwrecked تالار گفتگو842821 28320 JC shipwrecked تالار گفتگو842821 28320 JC shipwrecked تالار گفتگو
لامپ ایرانی پارس اونا جواب دادن یا کسی استفاده نکرده

۵ آذر, ۱۳۹۲
۰:۳۲ ق٫ظ
آکواریوم گیاهی 2929

کاربر عالی
Members
۱۸ آبان, ۱۳۹۲

مدیران ودوستان انجمن
آیا رفع تحریمها رو قیمت وسائل تانک هم تاثیر میزاره دلار که نازش بشم خوب داره به نفس نفس میفته به نظر شما یکی دو ماهی برای خرید صبر کنم یا همش فیلمه؟؟snailsnailsnailsnail

۵ آذر, ۱۳۹۲
۱:۳۲ ب٫ظ
محمدرضا7
اندیمشک

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 263
۱۲ مرداد, ۱۳۹۱

سلام دوست عزیزhi

فک کنم بیاد پایین چون من میخوام گوشی بخرم خیلی اومده پایین حالا دکور رو دیگه نمیدونمconfusedgoodbye3

۵ آذر, ۱۳۹۲
۹:۰۴ ب٫ظ
.

متخصص‌حیوانات
Members
تعداد نوشته ها: 1616
۶ فروردین, ۱۳۹۲

سلام 

دوست عزیز اینجا جای این جور سوالا نیست باعث فیلترینگ میشه خواهشن رعایت کنین و تو پیامای خصوصی بپرسین ممنون.

شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی: mohammadmu699
142 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
1 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189

alirezaj : 3747

H∀ⓂΞD20 : 3661