آکواریوم |mehdi118| | صفحه 3 | تصاویر اکواریوم اعضا

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
آکواریوم |mehdi118|
۱۰ مرداد, ۱۳۹۳
۶:۱۵ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 110
۲۷ تیر, ۱۳۹۳
sp_UserOfflineSmall افلاین

اینم از عکسای تانک جدید.

ظرفیت و اندازه تانک:

طول ۱۴۰ _ عرض ۶۵_ ارتفاع ۸۰

گنجایش حدود ۷۳۰ لیتر + سامپ زیرش ۲۸۰ لیتر.

درمجموع آب در گردش بیش از ۱۰۰۰ لیتر.

ماهی ها:

۶ عدد رد لاین _ ۱۲ عدد رنگیم کمان _ ۱۸ عدد تترا کاردینال _۱۰ عدد تترا پنگئون _۸ عدد تترا امپراتور _ ۴عدد سوارتل فنس راه راه_۶ عدد کپی کوتوله _۴ عدد مولی بالنی _ ۱۰ عدد رامینویز _ ۴ عدد گورافی دارف _ ۱۰ عدد رازبورای دلقک_ ۴ عدد تترا جواهر _ ۴ عدد تترا لیموئی _ ۲ عدد تترا ژله_ ۴ عدد بارب آلبالویی_ (تترا کنگو, تترا فانتوم با تترا بلک ویدو هم بود ک ظاهرا مردن من ندیدمشون موقع عکس گرفتن)

گیاهان:  

پلی گونوم سائوپائولو ۵۰ شاخه  _ کامبوبا قرمز و سبز ۴۰ شاخه _  آناکاریس یا همون آلودئا ۳۵ شاخه _ آلترناترا صورتی ۴ شاخه _ قدح مریم برزیلی ۷۰ شاخه _ باکوپای مون نیری ۸ شاخه _ کریپتون بکتی آی ۳۰ ریشه _ والیزنریا اژیانکا آمریکایی همون گندمی ۴ ریشه _هیگرفیلا کرویمباسا همون سیوی ۱۲ شاخه _ روتالا والیچی ۱۰ ریشه_ لیمنوبیم لیویگاتوم حدود ۵۰۰ عدد _ نسایی پدیسالاتا ۱۰ شاخه _اکینودروس ۳ ریشه_ ( آپونجتون آل واچیاس و ایگلریا فلوکتوانس بود ک به تانک دیگری انتقال پیدا کردن)

یستر:

همون بستر تانک قبلی, سیلیس کِرد, شن فرانسوی با زیر بستر تترا و کود های مکمل اکوابیسیس و جی بی ال زیرشون اهن زیر شنی در اخر نتلی نارنجی.

نور:

۵ عدد تی۵ ۱۰۰۰۰ هزار کلوین ۱۱۱۵ میلیمتری, ۲ عدد تی۵ ۱۰۰۰۰ هزار کلوین ۵۰۴ میلیمتری, پاور ال ای دی ۴۰ عدد ۱۴۰۰۰ کلوین, ۱۵ عدد صورتی ۲۵ عدد سفید ۸ و ۱۶ وات, با طول موج ۷۰۰ نانومتر در صورتی ها. + نور خورشید از پشت و طرف راست تانک حدود ۱۲ ساعت در روز.

CO2:

دیفیوزهایی در داخل سامپ و تانک ب صورت مخزن دار و هد چرخشی حدود ۱۰ عدد.

Image Enlarger

Image Enlarger

نمای پشتی تانک: 

Image Enlarger

Image Enlarger

Image Enlarger

Image Enlarger

Image Enlarger

Image Enlarger

۱۰ مرداد, ۱۳۹۳
۷:۲۸ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
تعداد نوشته ها: 22934
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام

چرا مولی و سوارتل ؟؟!! خب اینها رو حذف کنید بهتره چون ناخنک به گیاهان میزنن.

اون شیشه پاک کن مغناطیسی رو هم خارج کنید تا نمای بهتری داشته باشید.

چرا نور آفتاب اون هم ۱۲ ساعت ؟؟!! فاجعه درست میکنه مراقب باشید تانکتون جلبک نزنه.

به جای این همه ماهی عجیب غریب چند تا جلبک خوار چینی - کوریدوراس - پوزه خرگوشی - کت کوتوله خلاصه نمیدونم یه جلبک خواری اضافه می کردین تا گیاهان رو تمیز کنه.

بعد چرا اینقدر شلوغ البته این نظر شخصیه و بنظر بنده تانک گیاهی نباید اینقدر شلوغ باشه و بهتر بود از انواع گیاه کمتری استفاده می کردین الان اصلا یه جوری شده کلا بازار شام شده البته شام سابق دیگه الان اون بازار هم خراب شده wink باز هر جور خودتون دوست دارید شاید شما شلوغی رو بیشتر دوست دارید. اما خیلی از گیاهانی که اسم بردین اصلا دیده نمیشن و اگر خودتون بگید همچین گیاهی دارم مثلا بنده از قدح مریم خوشم میاد اما الان کوش کجا هستن فرمودین ۷۰ شاخه قدح مریم برزیلی خب کو ۷۰ شاخه thinking

birddone

۱۰ مرداد, ۱۳۹۳
۷:۳۶ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳

سلام,

خوب شد یادم افتاد بله بله ۱۰ تایی کت برنزه داریم با ۱۰/۱۲ تایی جولی, ۱۰ عدد هم کت سفره بود ک من نمیبینم حتما اونام مردن :|!

همه گیاهان رو بنده کاشتم( این لیستو با فاکتور تایپ کردم) اونایی ک نیست یا فروش رفته یا خراب شدن!باید قید میکردم.

قدح مریم جلو تو عکس ۲ و ۴ یه چنتایی هس فقط ب هم بسته شدن تکی نیستن. ۳ بسته ۳/۴ تایی هس.

نورم مستقیم نیس ولی خب جلبک ساز نشده فعلا (۲/۳ هفته اس)

فعلا اینانfunمن یه دستم گیاه میاره رفیقمون یه دستش میفروشه!  سوارتلو مولی رو هم ایشون لطف کردن نتونستم بگیرم.

در مورد شلوغی هم چون ورود و خروج زیاده تو تانک اینجوری میشه( الیته گیاهان زیادی هستن) تصمیم گرفتیم یه تانک فروش باشه ی تانک دکور همین تانک تا اینجوری نشه.

ممنون ک تذکر دادین.

۱۳ مرداد, ۱۳۹۳
۸:۱۱ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳

۲/۳ روز پیش اتفاقی جفت گیری تایگر بارب رو دیدم تو یکی از تانکا گفتم شاید جالب توجه باشه

http://www.aparat.com/v/CIMb6

----

ویرایش توسط ادمین:  دیدم ویدیو قابل مشاهده نیست و مجبور به ویرایش شدم. لطفا برای قرار دادن ویدیو در سایت لینک مستقیم ویدیو رو وارد کنید نه لینک های غیر مستقیم(تنها در اینصورت ویدیو نمایش داده میشه).

۵ شهریور, ۱۳۹۳
۱۱:۲۵ ق٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳
۵ شهریور, ۱۳۹۳
۱۲:۴۶ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳

فیلم یکی تانکای بزرگترم, ۱۶۰ لیتری هستش! توش طبق معمول پره گلدفیش و آنجلِ :)

(دمای این تاک خیلی بالاتر از معموله ولی خوب جواب میده)

۵ شهریور, ۱۳۹۳
۱:۰۳ ب٫ظ
behdad

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 208
۱۶ تیر, ۱۳۹۳

خیلی خوب بودن عالی عالی varjeiloveyou

۵ شهریور, ۱۳۹۳
۱:۰۶ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳

ممنون دوست عزیز نظر لطف شماست.

۵ شهریور, ۱۳۹۳
۲:۱۱ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳
۷ شهریور, ۱۳۹۳
۴:۴۰ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳

فیلم تانک گوشتخوار

سامپش اصلا ربطی به اب شیرین نداره مال شور بوده و خیلی بی ربط هم مدیا چیده شده! دگ داخلش رو دش نزدم موند همونجوری فقط الیاف گذاشتم یکم! فرصتش نبود. این فیلم ۱ ساعت بعد سیفون گرفته شده, که به خاطر سرد بودن اب کامل ابگیری نشد. به خاطر تعمیرات کف خونه هم تانکو ۱.۵ ماه به انباری زیر حیاط انتقال دادم! دگ هم از تانک بزرگ خوشم نمیاد چون حرکت دادنش هم سخته هم ریسک.

در مورد ترکیب هم فقط ۳ اسکار بود و ۲ پرت و ۲ تا شکاری, من ۹ روز مسافرت بودم! برگشتم دیدم داشمون رفته هرچی اسمش گوشتخوار بوده اورده ریخته تو تانک حتی دو تا بلک گوست نیم متری که تو فیلم یکیشون فقط سرش رو ابِ و خیلی تاسف بار!!

خلاصه هر چی دلتون بخواد هستش اینجا و همش هم درگیری , دو تا شکاری ۷۰ سانتی داشتم پریدن بیرون و طلف شدن :( دوباره ۴ تا اضافه کرده و بعدش آجر کاری کرده روی تانکو تا نپرن :| ۱۰ تایی اسکار بود که ۳ جفت جدا شده بودنو همه رو میزدن, کلا شیر تو شیر!!۲ تا اسکار ۱۵ سانتی خیلی خوب داشتم طرح رو بدنشون ۷۰% شبیه هم بود که تو تانک کوچیک تو خونه بودآوردم تو این تانک جاشون تنگ بود, بعد جفت خوردن دوباره برگردوندم. فیلمشو میزارم. فیلم مال ۶ ماه پیشِ.

۷ شهریور, ۱۳۹۳
۵:۲۳ ب٫ظ
MOHAMMAD99

نویسنده ممتاز
Members
تعداد نوشته ها: 1304
۱۵ دی, ۱۳۹۲

سلام

خیلی ماهیات قشنگن ولی یکم دکورش سادس laugh

ماهیم مرده   اعصابم خورده (چه قافیه ای شد!)

۷ شهریور, ۱۳۹۳
۶:۱۷ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳

MOHAMMAD99 گفته
سلام

خیلی ماهیات قشنگن ولی یکم دکورش سادس laugh

ماهیم مرده   اعصابم خورده (چه قافیه ای شد!)

سلام

اینجا دکور مکور دووم نمیاره! هر چی میزاری یا خرابش میکنن یا خودشونو زخمی میکنن! آخرش رو شیلنکها تخته سنگ تخت گذاشتم دگ نتونستن بکشن بیرون! البته این ترکیب اشتباه محضه و من اضافی هارو خارج کردم. یه فیلمی دارم بزار پیدا کنم بزارم ببین, یه کت آفریقایی خیلی بزرگ شاید ۸۰ سانت مثل لودر سنگارو میبره یه گوشه بار میکنه, یه بارم پریده بود بیرون تا صب یه گشتی زده بود تو خونه, من صدای فریاد اهالی بیدارم کرد, پا شدم یه چشمی نگا میکنم خوابم نپره گرفتمش یکم خش شده بود بدنش گازم گرفت قشنگ خوابم پرید, انداختمش زمین, دوباره گرفتم موقع انداختن تو تانک بازم گازم گرفت نامرد! خیلی خیلی بزرگ شد اخرش به درد هیچ کس نخورد بردم تو همون صدی ک براش ماهی میگرفتم برا تغذیه اش ولش کردم کیف کنه!!

ماهی هم ک میمیره مخصوصا که از خودت بیشتر بهش برسی, مث گارهای سلطان من که پریدن بیرون مادر مرده ها :( ادم دگ هیچی... :(

۷ شهریور, ۱۳۹۳
۶:۲۷ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
تعداد نوشته ها: 22934
۳ خرداد, ۱۳۹۰

سلام 

دوست عزیز کت آفریقایی از اون دسته ماهی هایی هست که رها سازی اون در طبیعت در کشورهای خارجی ممنوعه پس لطفا شما هم اینکار رو نکنید چون ممکنه اونجا خیلی بزرگ بشه و حتی تکثیر بشه و به اکوسیستم منطقه آسیب برسونه. birddone

۷ شهریور, ۱۳۹۳
۷:۵۱ ب٫ظ
Mehdi118

کاربر عالی
Members
۲۷ تیر, ۱۳۹۳

مجتبی گفته
سلام 

دوست عزیز کت آفریقایی از اون دسته ماهی هایی هست که رها سازی اون در طبیعت در کشورهای خارجی ممنوعه پس لطفا شما هم اینکار رو نکنید چون ممکنه اونجا خیلی بزرگ بشه و حتی تکثیر بشه و به اکوسیستم منطقه آسیب برسونه. birddone

سلام

بزرگش که خیلی بزرگ شده بود تو هیچی جا نمیشد, آخرش تو بشکه آبی های ۵۰۰ لیتری بردمش! اون سد خشک شد من رفتم توحوضچه هایی که باقی مونده بود دنبالش که پیداش نکردم. دوباره احیا شده و بچه های هی هر چی سیلور دالر و پاکو کلا خانواده پیرانا که دگ تو تانک جا نمیشه دارن میریزن توش :| آقا مجتبی خودت بیا بهشون بگو که ممنوعه!

شما مجوزی برای ایجاد نوشته ندارید
منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی: paradox--, mohsen..
207 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
1 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189

alirezaj : 3752

H∀ⓂΞD20 : 3661