سازگاری انواع گونه های مهاجم (گوشتخوار) | صفحه 125 | ماهیان سازگار با هم

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
سازگاری انواع گونه های مهاجم (گوشتخوار)
۲۶ خرداد, ۱۳۹۷
۱۰:۴۲ ق٫ظ
moein poti
کرج

ناظر انجمن
Members

ویرایشگر
تعداد نوشته ها: 1382
۲۴ آذر, ۱۳۹۲
sp_UserOfflineSmall افلاین

stali گفته

اقا مجتبی من احترام خیلی زیادی برای شما قاعل هستم 

این رو هم بگم که اروانارو در کنار تمام سیچیلاید های افریقایی نگه داشتم(ترکیب دو سال پیشم) و هیچ مشکلی هم نداشتم 

حالا بازم میگین اروانا بی دست وپا بوده؟؟ ویا میگید

که اروانارو باید تکی نگه داشت و مناسب تانک های جمعی نیست؟؟؟

امیدوارم دلخور نشده باشیدiloveyouiloveyouiloveyouflower  

سلام

متاسفانه در نگهداری ماهی این مثال جواب نمیده و یک مشت نمونه خروار نیست

و نگهداری این دو گونه باهم درکل صحیح نیست

ضمنن اینجا تایپیک پیلی و آفریقایی هست و برای آروانا نیست که بعدا پاک میشه پست شما

موفق باشید

done

تصمیمات خوب از تجربه های خوب میاد؛

وتجربه های خوب از تصمیمات بد!!!

((از 0 تا 100 آکواریوم من))

((کانال چند رسانه ایی من))

۲۶ خرداد, ۱۳۹۷
۱۰:۳۹ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
تعداد نوشته ها: 22934
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2482sp_Permalink sp_Print

Aliakbarqasemian گفته
سلام اقا مجتبی بنده  مدت زیادی نمیشه با این انجمن اشنا شدم و خیلی از راهنمایی های خوبتون استفاده کردم و همیشه مفید بودن برام و از وقتی که ثبت نام کردم شما نبودید و چون پستاتونو زیاد خونده بودم دوست  داشتم باهاتون اشنا بشم حالا خیلیخوشحال هستم که بعد از یه مدت غیبت شما رو میبینم

اقا مجتبی من ترکیبم به این صورت هست که تو اکم اسکار ،پرت ،تگزاس و کت فیش دارم و از اونجایی که اشنایی درستی با ماهی های گوشت خوار نداشتم و فقط گیاه خور داشتم به راهنمایی فروشنده تو ترکیبم فلاور و پنکوسی هم اضافه کرده بودم

فلاورا که یکی کشته شد یکی هم مرد اما دوتا پنکوسی تا الان زنده هستن و نزدیک سه ماه هست تو اکم هستن روزی که گرفتمشون ۹ سانت بیشتر نبودن ولی الان یکی شاید حدود ۱۶ سانت رسیده باشه و یکی یکم کوچیکتره تو این مدت به غیر از هفته اول که یکی از اسکارام دنبالشون میکرد دیگه هیچ مشکلی نداشتم و کوچکترین درگیری پیش نیومده 

البته اینو اضافه کنم که من فیلتر اینترنال دارم و پنکوسی هام مدام میرن روبروی خروجی فیلتر و به طرفش شنا میکنن و پر تحرک بودنشن باعث عصبانیت اسکارام نمیشه 

ولی دارم فیلتر سطلی درست می کنم 

مشکلات احتمالی اینده چه می تونه باشه ؟

ایا احتمال این هست که با هم کنار اومده باشن و بعدا به مشکل نخورم ؟

یه نکته اکواریوم من خیلی شلوغه توش.

اقا مجتبی من تو موضوع اکواریوم خودم که آدرسش تو امضاء هست دارم یه دکور یونولیت درست میکنم و همچنین می خوام شروع ساخت یه فیلتر سطلی رو توش بزارم خیلی خوشحال میشم از نظرات شما استفاده کنم 

ممنون و موفق باشید   

سلام  

ممنون از لطف شما. 

پنگوسی و اسکار در دراز مدت ترکیب موندگاری نمیشه و بهتره بی خیال پنگوسی ها بشید. 

birddone

۲۶ خرداد, ۱۳۹۷
۱۰:۴۵ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2483sp_Permalink sp_Print

stali گفته

اقا مجتبی من احترام خیلی زیادی برای شما قاعل هستم 

این رو هم بگم که اروانارو در کنار تمام سیچیلاید های افریقایی نگه داشتم(ترکیب دو سال پیشم) و هیچ مشکلی هم نداشتم 

حالا بازم میگین اروانا بی دست وپا بوده؟؟ ویا میگید

که اروانارو باید تکی نگه داشت و مناسب تانک های جمعی نیست؟؟؟

امیدوارم دلخور نشده باشیدiloveyouiloveyouiloveyouflower  

سلام  

شک نکنید شما مجددا نمیتونید همین ترکیب رو تجربه کنید و دو سال در کنار هم بمونن باور کنید سخته قبول کنم اروانا دو سال در کنار سیچلاید آفریقایی مونده باشه و کاری نکرده باشم باید آروانای شما یا توسط سیچلایدها کشته میشده و یا همه سیچلاید ها رو میخورده بارها این ترکیب رو امتحان کردم و نشده قبول کنید آروانای شما بی دست و پا بوده و اصلا این دو گونه ماهی رو به این راحتی نمیشه در کنار همدیگه نگهداری کرد بحث ناراحت شدن بنده نیست بحث سازگاری ماهی ها هست که بالای چندین سال این ترکیب ها رو خودم تجربه کردم و دارم توضیح میدم خدمت دوستان عزیز دیگه نظر خودتون هست اگر هم شک دارید باز یک آروانا بخرید و بندازید تو تانک سیچلاید آفریقایی ببینید چه فاجعه ای میشه و دیگه هرگز با یک سری نگهدری از یک ترکیب خاص این نظریه ها رو نمیدین و متوجه میشید که ماهی تا ماهی متفاوته و ممکنه ده تا آروانا داشته باشید و ده جور رفتار مختلف داشته باشن ولیکن بالای نود درصد باید آروانا رو تکی نگهداری کنید حتما اون ترکیب دو سال پیشتون رو در همون شرایط مجددا تجربه کنید تا دستتون بیاد چه اتفاقی میوفته birddone

۲۶ خرداد, ۱۳۹۷
۱۰:۴۷ ب٫ظ
Ali.1360
تهران

کاربر فعال
Members
تعداد نوشته ها: 753
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷
2484sp_Permalink sp_Print

البته اروانا با سفره ماهی هم سازگاری خوبی داره اما ترکیب رد تیل هم ترکیب بدی نیستش

۲۶ خرداد, ۱۳۹۷
۱۰:۵۵ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2485sp_Permalink sp_Print

سلام  

آروانا سفره ماهی رو بنده داشتم و حتی سفره ماهی و پروانه ماهی ( آروانای پروانه ای ) هم مشکلی نداره فقط آروانا نباید زیاید بزرگ باشه چون سفره ماهی رو اذیت میکنه. 

اما ترکیب آروانا ردتیل هرگز ترکیب خوبی نمیشه. 

ضمنا در سازگاری ماهی ها فیلم و عکس توی نت زیاده که اصلا نباید به اونها توجه کنید چون از آینده اون ترکیب ها خبر ندارید و البته در مغازه های آکواریوم فروشی هم ترکیب های عجیب زیاد میبینید که به اون هم نباید توجه کنید چون ماهی ها موقتی هستند و هنوز جا نیوفتادن و به دلیل شلوغی مغازه استرس زیادی دارن و همون ماهی ها رو شما بخرید بذارید در منزل کنار هم با هم سازگاری ندارن و درگیری پیش میاد. birddone

۲۶ خرداد, ۱۳۹۷
۱۱:۲۶ ب٫ظ
alireza st 1384
لرستان/خرم آباد

کاربر ممتاز
Members
تعداد نوشته ها: 422
۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷

مجتبی گفته

سلام  

شک نکنید شما مجددا نمیتونید همین ترکیب رو تجربه کنید و دو سال در کنار هم بمونن باور کنید سخته قبول کنم اروانا دو سال در کنار سیچلاید آفریقایی مونده باشه و کاری نکرده باشم باید آروانای شما یا توسط سیچلایدها کشته میشده و یا همه سیچلاید ها رو میخورده بارها این ترکیب رو امتحان کردم و نشده قبول کنید آروانای شما بی دست و پا بوده و اصلا این دو گونه ماهی رو به این راحتی نمیشه در کنار همدیگه نگهداری کرد بحث ناراحت شدن بنده نیست بحث سازگاری ماهی ها هست که بالای چندین سال این ترکیب ها رو خودم تجربه کردم و دارم توضیح میدم خدمت دوستان عزیز دیگه نظر خودتون هست اگر هم شک دارید باز یک آروانا بخرید و بندازید تو تانک سیچلاید آفریقایی ببینید چه فاجعه ای میشه و دیگه هرگز با یک سری نگهدری از یک ترکیب خاص این نظریه ها رو نمیدین و متوجه میشید که ماهی تا ماهی متفاوته و ممکنه ده تا آروانا داشته باشید و ده جور رفتار مختلف داشته باشن ولیکن بالای نود درصد باید آروانا رو تکی نگهداری کنید حتما اون ترکیب دو سال پیشتون رو در همون شرایط مجددا تجربه کنید تا دستتون بیاد چه اتفاقی میوفته birddone  

سلام دقیقا ترکیب پسر خالم اینه:اروانا سیلور.گورامی برگی.فرانتوزا.ماکرو از انواع مختلف(زرد.ابی.سفیدو...)دلفینی.دیماسونی.دوبویسی.الکتریک بلو.لوچ پاکستانی .و خیلی مدت هست که این ترکیب رو داره angryangryangryflowerflower

حالا بازم شک دارید؟؟؟

۲۷ خرداد, ۱۳۹۷
۰:۲۳ ق٫ظ
damo
کاربر فعال
Members
تعداد نوشته ها: 63
۲۴ مرداد, ۱۳۹۶
2487sp_Permalink sp_Print

این که آروانا رو باید تک نگه داشت رو من خودم قبول ندارم . اما این ترکیبی که شما دارید میگید تقریبا غیر ممکن هست .  اروانا و سیچلاید آفریقایی محال هست با هم بمونن . مخصوصاً اگه آروانا سایز گرفته باشه . من آروانا رو الان دارم با پلی نگه می دارم . و مشکلی نیست اما قبلاً گیرین ترور و اباابا و بلک گوست هم داشتم که همه رو آروانا کشت .با این حال که تقریباً هم اندازه بودن

۲۷ خرداد, ۱۳۹۷
۸:۲۷ ق٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2488sp_Permalink sp_Print

stali گفته

مجتبی گفته

سلام  

سلام دقیقا ترکیب پسر خالم اینه:اروانا سیلور.گورامی برگی.فرانتوزا.ماکرو از انواع مختلف(زرد.ابی.سفیدو...)دلفینی.دیماسونی.دوبویسی.الکتریک بلو.لوچ پاکستانی .و خیلی مدت هست که این ترکیب رو داره angryangryangryflowerflower

حالا بازم شک دارید؟؟؟  

سلام  

نمیدونم چه گیری دادین روی این ترکیب با آروانا بله بنده باز هم شک دارم که این ترکیب موندگار باشه شک نکنید . 

البته گفتم خودتون همین ماهی ها رو خریداری کنید و با هم نگهداری کنید و ببینید چی میشه دوست عزیز موارد استثناء زیاد پیش میاد شاید اون یک شرایط خیلی خاص و استثنایی باشه و شاید هم واقعا سازگاری ندارن و تا الان کلی تلفات داده و کلی ماهی کشته شده شما که از همه چیز اون آک خبر ندارید بدون شک ترکیب موندگاری نیست و تا همین الان چند تا تلفات هم داده و شما خبر ندارید . اروانا پسر خاله شما اگر بزرگ باشه که باید همه اون ماهی ها رو بخوره و اگر هم کوچک باشه توسط اون ماهی ها کشته میشه. 

خواهشا سوال تکراری نپرسید و اگر روی این حرف ما شما شک دارید خودتون مجددا امتحان کنید بنده رو هوا حرف نمیزنم بالای ۲۰ سال و شاید ۲۷ ساله انواع ترکیب ها رو داشتم. 

شما تو گوگل سرچ کن و ببین عکس آروانا رو در کنار چه ماهی هایی میبینید ولی واقعا فقط عکس هست و ترکیب موندگار و سازگاری نمیشه بارها گفتیم عکس و فیلم و این چیزها رو بی خیال بشید حالا باز شما شک دارید یه تستی بزنید و بعد از ۳ - ۴ ماه که اون ترکیب رو در کنار هم داشتین به ما خبر بدین بعدا دستتون میاد ما چی داریم میگیم. flower

birddone

کاربران زیر از مجتبی برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

moein poti
۲۷ خرداد, ۱۳۹۷
۹:۳۶ ق٫ظ
alireza st 1384
لرستان/خرم آباد

کاربر ممتاز
Members
۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷
2489sp_Permalink sp_Print

مجتبی گفته

سلام  

نمیدونم چه گیری دادین روی این ترکیب با آروانا بله بنده باز هم شک دارم که این ترکیب موندگار باشه شک نکنید . 

البته گفتم خودتون همین ماهی ها رو خریداری کنید و با هم نگهداری کنید و ببینید چی میشه دوست عزیز موارد استثناء زیاد پیش میاد شاید اون یک شرایط خیلی خاص و استثنایی باشه و شاید هم واقعا سازگاری ندارن و تا الان کلی تلفات داده و کلی ماهی کشته شده شما که از همه چیز اون آک خبر ندارید بدون شک ترکیب موندگاری نیست و تا همین الان چند تا تلفات هم داده و شما خبر ندارید . اروانا پسر خاله شما اگر بزرگ باشه که باید همه اون ماهی ها رو بخوره و اگر هم کوچک باشه توسط اون ماهی ها کشته میشه. 

خواهشا سوال تکراری نپرسید و اگر روی این حرف ما شما شک دارید خودتون مجددا امتحان کنید بنده رو هوا حرف نمیزنم بالای ۲۰ سال و شاید ۲۷ ساله انواع ترکیب ها رو داشتم. 

شما تو گوگل سرچ کن و ببین عکس آروانا رو در کنار چه ماهی هایی میبینید ولی واقعا فقط عکس هست و ترکیب موندگار و سازگاری نمیشه بارها گفتیم عکس و فیلم و این چیزها رو بی خیال بشید حالا باز شما شک دارید یه تستی بزنید و بعد از ۳ - ۴ ماه که اون ترکیب رو در کنار هم داشتین به ما خبر بدین بعدا دستتون میاد ما چی داریم میگیم. flower

birddone  

سلام بنده حتما حتما عکس از ترکیبی که گفتم میزارم که نگید دروغ میگه (اکواریوم پسرخالم)flowerfloweriloveyou

۲۷ خرداد, ۱۳۹۷
۵:۴۶ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2490sp_Permalink sp_Print

stali گفته

سلام بنده حتما حتما عکس از ترکیبی که گفتم میزارم که نگید دروغ میگه (اکواریوم پسرخالم)flowerfloweriloveyou  

سلام  

اصلا بحث دروغ و این چیزها نیست میگم شرایط خاص هست و نمیشه شما همین ترکیب رو داشته باشید و مشکلی پیش نیاد نمیدونم چرا جواب ها رو مطالعه نمیکنید و روی حرف خودتون هستین گفتم شما ده تا اروانا داشته باشید ده تا رفتار مختلف دارن هر ماهی دیگه ای هم باشه همینه. 

شاید یک ترکیب عجیب و غریب رو خودتون هم داشته باشید و مشکلی پیش نیاد ولیکن شاید هیچ زمان دیگه نتونید همون ترکیب رو داخل همون تانک با ماهی های مشابه تکرار کنید پس برای یکی دو مورد خاص نمیشه به دوستان توصیه کنید که فلان جا این ترکیب رو دارن و مشکلی هم نداره. 

به هر حال زوری که نیست شما هرچی دلتون خواست نگهداری کنید ما فقط شرایط استاندارد رو میگیم خدمت دوستان و به حرفمون هم ایمان داریم شما شک دارید برید تست کنید ببینید چی جواب میگیرید  خواهشا این بحث رو دیگه ادامه ندین چون از بحث اصلی تاپیک خیلی فاصله گرفته موفق باشید. birddone

Ali.1360
۲۸ خرداد, ۱۳۹۷
۱۱:۵۶ ق٫ظ
alireza st 1384
لرستان/خرم آباد

کاربر ممتاز
Members
۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷
2491sp_Permalink sp_Print

مجتبی گفته

سلام  

اصلا بحث دروغ و این چیزها نیست میگم شرایط خاص هست و نمیشه شما همین ترکیب رو داشته باشید و مشکلی پیش نیاد نمیدونم چرا جواب ها رو مطالعه نمیکنید و روی حرف خودتون هستین گفتم شما ده تا اروانا داشته باشید ده تا رفتار مختلف دارن هر ماهی دیگه ای هم باشه همینه. 

شاید یک ترکیب عجیب و غریب رو خودتون هم داشته باشید و مشکلی پیش نیاد ولیکن شاید هیچ زمان دیگه نتونید همون ترکیب رو داخل همون تانک با ماهی های مشابه تکرار کنید پس برای یکی دو مورد خاص نمیشه به دوستان توصیه کنید که فلان جا این ترکیب رو دارن و مشکلی هم نداره. 

به هر حال زوری که نیست شما هرچی دلتون خواست نگهداری کنید ما فقط شرایط استاندارد رو میگیم خدمت دوستان و به حرفمون هم ایمان داریم شما شک دارید برید تست کنید ببینید چی جواب میگیرید  خواهشا این بحث رو دیگه ادامه ندین چون از بحث اصلی تاپیک خیلی فاصله گرفته موفق باشید. birddone  

سلام خیلی ممنون حالا که یکم فکرشو کردم دیدم بله شما راست میگی.flowerflowerflowerflowerthinkingthinkingblink

۲۸ خرداد, ۱۳۹۷
۱۰:۲۷ ب٫ظ
Ali.1360
تهران

کاربر فعال
Members
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷
2492sp_Permalink sp_Print

سلام من به دلایلی یکی از پروتام که از همه کوچکتره رو میخوام از اکواریومم خوارج کنم .چون بقیه گنده ترن 

ایا میشه پروت رو با فلاور باکس نگه داری کرد تویه ۱۰۰لیتری دوتا 

فلاور باکس ۱۵ سانته و پرت لب ماتیکی حدودا ۱۰ سانت

۲۸ خرداد, ۱۳۹۷
۱۰:۳۳ ب٫ظ
moein poti
کرج

ناظر انجمن
Members

ویرایشگر
تعداد نوشته ها: 1382
۲۴ آذر, ۱۳۹۲
2493sp_Permalink sp_Print

Ali1383 گفته
سلام من به دلایلی یکی از پروتام که از همه کوچکتره رو میخوام از اکواریومم خوارج کنم .چون بقیه گنده ترن 

ایا میشه پروت رو با فلاور باکس نگه داری کرد تویه ۱۰۰لیتری دوتا 

فلاور باکس ۱۵ سانته و پرت لب ماتیکی حدودا ۱۰ سانت  

سلام

اگه مخفیگاه داشته باشید میشه با رعایت سایز کنار هم بزارید

موفق باشید

done

کاربران زیر از moein poti برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

Ali.1360

تصمیمات خوب از تجربه های خوب میاد؛

وتجربه های خوب از تصمیمات بد!!!

((از 0 تا 100 آکواریوم من))

((کانال چند رسانه ایی من))

۲۸ خرداد, ۱۳۹۷
۱۰:۵۳ ب٫ظ
Ali.1360
تهران

کاربر فعال
Members
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷
2494sp_Permalink sp_Print

اقا معیین ببخشید زیاد سوال دارم اما دارم یه تغیراتی توی اکواریومم ایجاد میکنم سیچلاید هامو بنابر فرموده شما رد کردم ۳تا از پروتمم دادم رفت الان یه سیلور و رد تیل و پنگوسی و سه تا پروت مونده که یه پروت هم به دلیل سایزش رد میشه اقا مجتبی عزیز میگن رد تیل و پنگوسی اروانا رو میکشن که کاملا قبول دارم اما اروانا اصلا پرش نداره و خودش رو به تانک نمیزنه  ایا بازم ترکیب ناجوریه؟

در ضمن تو یکی از مغازه ها یه پرتهایی داشت ۴۰cmبودند قیمتم ۱۰۰تومن ایا همین پروتا اینقدر میشن یا نژاد مخصوصا ؟

۲۸ خرداد, ۱۳۹۷
۱۱:۰۵ ب٫ظ
Ali.1360
تهران

کاربر فعال
Members
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷
2495sp_Permalink sp_Print

در ضمن بهترین پیشگیری افتادگی چشم اروانا چیه توپ پینگ پونگ خوبه؟میدونم جاش نیست اینجا شرمنده

۲۹ خرداد, ۱۳۹۷
۰:۲۳ ق٫ظ
shark97
کاربر تازه وارد
Members
تعداد نوشته ها: 7
۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷
2496sp_Permalink sp_Print

سلام دوستان میشه دهان آتشی رو با پرت و سورم نگهداری کرد،بلک کوست چطور؟bye

۲۹ خرداد, ۱۳۹۷
۶:۰۶ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2497sp_Permalink sp_Print

Ali1383 گفته
اقا معیین ببخشید زیاد سوال دارم اما دارم یه تغیراتی توی اکواریومم ایجاد میکنم سیچلاید هامو بنابر فرموده شما رد کردم ۳تا از پروتمم دادم رفت الان یه سیلور و رد تیل و پنگوسی و سه تا پروت مونده که یه پروت هم به دلیل سایزش رد میشه اقا مجتبی عزیز میگن رد تیل و پنگوسی اروانا رو میکشن که کاملا قبول دارم اما اروانا اصلا پرش نداره و خودش رو به تانک نمیزنه  ایا بازم ترکیب ناجوریه؟

در ضمن تو یکی از مغازه ها یه پرتهایی داشت ۴۰cmبودند قیمتم ۱۰۰تومن ایا همین پروتا اینقدر میشن یا نژاد مخصوصا ؟  

Ali1383 گفته
در ضمن بهترین پیشگیری افتادگی چشم اروانا چیه توپ پینگ پونگ خوبه؟میدونم جاش نیست اینجا شرمنده  

سلام  

حتما به فکر آروانا باشید و تکی ازش نگهداری کنید. 

بله همین پروت ها هستند اما در تانک های بزرگ نگهداری شدن و غذای گوشتی خوردن. 

اگر درست از آروانا نگهداری کنید قرار نیست همه اونها دچار افتادگی چشم بشن ۴ - ۵ سال از تعددی آروانا نگهداری کردم هیچکدوم دچار افتادگی چشم نشدن حتی یک زمان یک گله ۵ تا آروانا داشتم . ببینید برای آروانا مهمه که ماهی دیگه ای به جز آروانا در تانک نباشه البته آروانا رو باید در گله های ۵ تایی به بالا و یا تکی نگهداری کنید و اگر ماهی غیر آروانا داشته باشید دائم نگاه آروانا به پایین و اون ماهی هست و چشمش دچار مشکل میشه نکته دیگه هم ارتفاع تانک از زمین یا بهتر بگم محل قرار گیری آک هست هرچی اک از زمین بالاتر قرار بگیره نگاه آروانا به سمت پایین میوفته و چشمش میوفته شما این نکات رو رعایت کنید و غذای چرب به ماهی ندین نیازی به توپ و کارهای دیگه ندارید. birddone

Ali.1360, moein poti
۲۹ خرداد, ۱۳۹۷
۶:۰۸ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2498sp_Permalink sp_Print

shark97 گفته
سلام دوستان میشه دهان آتشی رو با پرت و سورم نگهداری کرد،بلک کوست چطور؟bye  

سلام  

اگر بلک گوست رو حذف کنید و سوروم بزرگتر باشه مشکلی نداره اما خود دهان اتشی هم باید بزرگتر از پروت باشه تا از پروت کتک نخوره و مخفیگاه کافی هم داشته باشید. birddone

Ali.1360
۳ تیر, ۱۳۹۷
۱۱:۰۸ ب٫ظ
alireza st 1384
لرستان/خرم آباد

کاربر ممتاز
Members
۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷
2499sp_Permalink sp_Print

سلام من تو اک ۱۲۰ لیتریم :

یک جفت اسکار ۲۰ س

یک سوروم ماده ۱۵س

یک فلاور سفید ۶س

یک کت فیش لجنخوار۱۵س

و یک ردتیل دراگون ۸ س

دارم میخام ردتیل رو رد کنم چون اسکار ها دو بار مزش کردن(خوردنش )woooooowfrownohfun حالا به نظرتون به جای رد تیل کدوم از ماهی های پایین رو بیارم(اگر خودتون هم پیشنهادی دارید دریغ نکنید)

۱.سوروم نر۱۵س

۲.نایف در اندازه مناسب 

۳.پرت در اندازه مناسب

flowerflower

۴ تیر, ۱۳۹۷
۱۱:۲۹ ق٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2500sp_Permalink sp_Print

سلام 

به نظربنده فلاور رو هم رد کنید بره و پروت اضافه کنید البته پروت در سایز مناسب ماهیهای شما. birddone

منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی:
99 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
2 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189

alirezaj : 3752

H∀ⓂΞD20 : 3661

حسنHTB : 3111