سازگاری انواع گونه های مهاجم (گوشتخوار) | صفحه 115 | ماهیان سازگار با هم

A A A

مهمان لطفا ثبت نام کنید

sp_Registration عضویت (ثبت نام) sp_LogInOut ورود
جستجوی پیشرفته

— در محدوده انجمن —

— محاسبه —

— گزینه های انجمن —

حداقل طول کلمه جستجو 3 کارکتر - حداکثر طول کلمه جستجو 84 کارکتر

sp_Feed آر اس اس موضوع sp_TopicIcon
سازگاری انواع گونه های مهاجم (گوشتخوار)
۵ فروردین, ۱۳۹۷
۱۱:۰۴ ق٫ظ
engineer805
کاربر عادی
Members
تعداد نوشته ها: 34
۲ خرداد, ۱۳۹۶
sp_UserOfflineSmall افلاین
2281sp_Permalink sp_Print

Mohammadnori گفته
سلام دوست عزیز 

شما میتونید تانک صخره ای سیچلاید های آفریقایی راه بندازین مثل فرانتوزا و دبوسی و ماکرو و اوراتوس البته بهتره مالاوی با تانگانیگا نگهداری نشه مثل ماکرو با فرانتوزا که باهم سازگاری خوبی ندارن 

به هر حال شما باید درمورد تانکتون تصمیم بگیرین اما سیکلیدای آفریقایی تنوع رنگی بالایی دارن. و خیلی قشنگن  

من توی یه سالی که گیاهخار داشتم مشکلی نداشتم

نگهداری گوشتخوارم همونجوریه دیگه؟مشکل یا استان خاصی نداره که؟

۵ فروردین, ۱۳۹۷
۸:۴۰ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
تعداد نوشته ها: 22934
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2282sp_Permalink sp_Print

سلام  

در نگهداری ماهی گوشتخوار و یا مهاجم باید حتما سایزبندی و سازگاری بین ماهی ها رو رعایت کنید و اگر سیچلاید آفریقایی دارید به تعداد ماهی هاتون باید دکور و مخفیگاه داشته باشید. birddone

کاربران زیر از مجتبی برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

aphex
۵ فروردین, ۱۳۹۷
۱۱:۰۴ ب٫ظ
aphex
کاربر تازه وارد
Members
تعداد نوشته ها: 9
۲ فروردین, ۱۳۹۷

سلام دوستان امروز یک سری ماهی خریدم تغییر دکور به جهت مخفیگاه هم دادم میخوام ببینم سازگارن آیا؟

۲ جفت ماکرو زرد

۱ حفت ماکرو سفید

۲ حفت ماکرو آبی

۱ جفت سیچیلاید زرافه ای

۱ جفت مالی فری کالر

۲ عدد لجن خوار

همه ماهی ها هم سه بند انگشتی ان از دم حدودا

حجم تانک ۱۸۰ لیتر ۱۰۰*۳۰*۶۰

عکس تغییر دکور

متاسفانه بنا به دلایلی که دست من نبود ماهی ها به جای اینکه نیم ساعته از مغازه به تانک برسن ۳ ساعت شد و یک عدد زرافهای و یک عدد فری کالر برعکس شدن رو آب نفس میکشن ولی برعکس رو آبن که حداشون کردم از بقیهangry ولی بقیه سالمن خدارو شکرthumbs-up

ممنون میشم نظر بدید و بگید چیز دیگری میشه اضافه کرد یا نه و اینکه جفت برای زرافه و فری کالر باز بگیرم یا نه

۶ فروردین, ۱۳۹۷
۳:۲۹ ق٫ظ
Apocalyptica
کاربر تازه وارد
Members
تعداد نوشته ها: 5
۱۴ دی, ۱۳۹۴

سلام از مطالعه این تاپیک خیلی استفاده کردم دمتون گرم همگی خسته نباشید

میخواستم تانک ماهیا تانگانیکا بزنم این ترکیب خوبه به نظرتون مشکلی نداره؟

سایز تانک ۱۴۰x40x60

دکور صخره ای هم چیدم البته قراره سنگ بیشتر بخرم تا فضا بیشتری واسه ماهیا بسازم

فرانتوزا

للوپی

انواع تروفئوس ها(هرکدوم که بتونم پیدا کنم)

پانک

ریچاردی

جولی مارلری

جولی دیکفیلدی

سیلندری

کالووس

ونترالیس

نئون اسپات

اسلاتوس گلد

میدونم زیاد شد حالا هرکدومش که میشه و بهتر باهم میسازن رو بفرمایید

هرکدوم که امکانش نیس حذف میکنم اگه همشون هم بشن عالیه فقط فرانتوزا حتما باشه شدیدا علاقه دارم به این ماهی عالیsmilesmile

۶ فروردین, ۱۳۹۷
۱۰:۳۷ ق٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2285sp_Permalink sp_Print

aphex گفته
سلام دوستان امروز یک سری ماهی خریدم تغییر دکور به جهت مخفیگاه هم دادم میخوام ببینم سازگارن آیا؟

۲ جفت ماکرو زرد

۱ حفت ماکرو سفید

۲ حفت ماکرو آبی

۱ جفت سیچیلاید زرافه ای

۱ جفت مالی فری کالر

۲ عدد لجن خوار

همه ماهی ها هم سه بند انگشتی ان از دم حدودا

حجم تانک ۱۸۰ لیتر ۱۰۰*۳۰*۶۰

عکس تغییر دکور

متاسفانه بنا به دلایلی که دست من نبود ماهی ها به جای اینکه نیم ساعته از مغازه به تانک برسن ۳ ساعت شد و یک عدد زرافهای و یک عدد فری کالر برعکس شدن رو آب نفس میکشن ولی برعکس رو آبن که حداشون کردم از بقیهangry ولی بقیه سالمن خدارو شکرthumbs-up

ممنون میشم نظر بدید و بگید چیز دیگری میشه اضافه کرد یا نه و اینکه جفت برای زرافه و فری کالر باز بگیرم یا نه  

سلام  

اون ماهی هایی که چپه شدن احتمال تلف شدنشون خیلی بالا هست . ترکیب ماهی هاتون تقریبا سازگار هستند اما بهتره ماهی جدید اضافه نکنید و صبر کنید ضمنا به تعداد هر کدوم از این ماهی ها باید مخفیگاه داشته باشید و اگر همگی جفت باشن بهتره و کمتر با بقیه درگیر میشن.birddone

۶ فروردین, ۱۳۹۷
۱۰:۴۲ ق٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2286sp_Permalink sp_Print

Apocalyptica گفته
سلام از مطالعه این تاپیک خیلی استفاده کردم دمتون گرم همگی خسته نباشید

میخواستم تانک ماهیا تانگانیکا بزنم این ترکیب خوبه به نظرتون مشکلی نداره؟

سایز تانک ۱۴۰x40x60

دکور صخره ای هم چیدم البته قراره سنگ بیشتر بخرم تا فضا بیشتری واسه ماهیا بسازم

فرانتوزا

للوپی

انواع تروفئوس ها(هرکدوم که بتونم پیدا کنم)

پانک

ریچاردی

جولی مارلری

جولی دیکفیلدی

سیلندری

کالووس

ونترالیس

نئون اسپات

اسلاتوس گلد

میدونم زیاد شد حالا هرکدومش که میشه و بهتر باهم میسازن رو بفرمایید

هرکدوم که امکانش نیس حذف میکنم اگه همشون هم بشن عالیه فقط فرانتوزا حتما باشه شدیدا علاقه دارم به این ماهی عالیsmilesmile  

سلام  

ممنون از لطف شما. 

خب ممکنه اکثر این ماهی هایی رو که نام بردین نتونید پیدا کنید و یا به سختی پیدا کنید. 

همون تروفئوس که فرمودین اگر بتونید یک تانک اختصاصی از تروفئوس ها و یا تانک اختصاصی فرانتوزا بزنید خیلی عالی میشه. 

اما بریچاردی رو بهتره با فرانتوزا و تروفوئوس نگهداری نکنید و با ماهی های اروم تری نگهداری بشه ضمنا سایزبندی این ماهی ها رو باید رعایت کنید بریچاردی زیاد بزرگ نمیشه. 

فرانتوزا هم سرعت رشد کمی داره . پانک هم مشکل خاصی نداره اما بقیه گونه ها رو سخت بتونید پیدا کنید. به فکر کت فیش سایز مناسب هم باشید. birddone

Apocalyptica
۶ فروردین, ۱۳۹۷
۱۲:۴۸ ب٫ظ
Apocalyptica
کاربر تازه وارد
Members
۱۴ دی, ۱۳۹۴
2287sp_Permalink sp_Print

مجتبی گفته

سلام  

ممنون از لطف شما. 

خب ممکنه اکثر این ماهی هایی رو که نام بردین نتونید پیدا کنید و یا به سختی پیدا کنید. 

همون تروفئوس که فرمودین اگر بتونید یک تانک اختصاصی از تروفئوس ها و یا تانک اختصاصی فرانتوزا بزنید خیلی عالی میشه. 

اما بریچاردی رو بهتره با فرانتوزا و تروفوئوس نگهداری نکنید و با ماهی های اروم تری نگهداری بشه ضمنا سایزبندی این ماهی ها رو باید رعایت کنید بریچاردی زیاد بزرگ نمیشه. 

فرانتوزا هم سرعت رشد کمی داره . پانک هم مشکل خاصی نداره اما بقیه گونه ها رو سخت بتونید پیدا کنید. به فکر کت فیش سایز مناسب هم باشید. birddone  

سلام خیلی ممنون عزیز

چند جا سراغ دارم احتمالا سفارش بدم اکثرشو میارن واسم

یعنی جز بریچاردی بقیه ماهیا که گفتم مشکلی ندارن؟ با مخفیگاه واسه همشون باهم میشه نگه داشت؟

تروفئوس با فرانتوزا مشکلی نداره؟ چون قبلا داشتم یکم دنبال ماهیا میکرد، اگه نمیسازن باهم حذفشون کنم

راستش من آفریقایی زیاد داشتم ولی خب اصلا اصولی نبود مثلا اوراتوس ک شدیدا همه رو میزد و البته یه بیماری هم افتاد توو تانک و بیشترشون از بین رفتن الان فقط یه دلقک ۶ سانتی و یه کت ۱۰ سانتی واسم موندهfrown

تانک رو ضدعفونی کردم با نمک زیاد فقط این دوتا ماهی رو نمیدونم باید کاری کنم یا نه ک در اینده باز بیماری رو منتقل نکنن

البته علایمی از بیماری ندارن چون ماهیا که تلف شدن رو پوستشون یه قسمت کامل سفید میشد و باله و کلا پوستشون حالت خشک بودن پیدا میکرد، این سفید شدن بصورت خال نبود یه قسمت بدن کامل سفید میشد

۶ فروردین, ۱۳۹۷
۳:۱۱ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2288sp_Permalink sp_Print

سلام  

تروفئوس و فرانتوزا با شرایطی با همدیگه سازگاری دارن اول فرانتوزا کمی بزرگتر باشه دوم مخفیگاه و دکور زیاد داشته باشید. 

بریچاردی هم از فرانتوزا و هم از تروفئوس کتک میخوره بقیه سایزبندی رو رعایت کنید و دکور و فضا زیاد داشته باشید تقریبا با هم کنار میان. 

احتمالا ماهی های شما قارچ میزدن که این دو تا ماهی که زنده موندن مشکلی ندارن نگران نباشید اگر قارچ باشه با متیلن بلو به راحتی درمان میشه. متیلن بلو رو باید در تانک اصلی استفاده کنید. در بخش بیماری ها توضیح داده شده. birddone

Apocalyptica
۱۰ فروردین, ۱۳۹۷
۵:۳۲ ق٫ظ
masoud1371
کاربر تازه وارد
Members
تعداد نوشته ها: 3
۶ فروردین, ۱۳۹۷
2289sp_Permalink sp_Print

سلام دوستان خسته نباشید من داخل تانکم دوتا اسکار یه طوطی ماهی و کت فیش افریقایی دارم و یه لجن خوار میخوام یه جفت اظاف کنم چه پیشنهادی میدین که هم مقاوم باشه و هم سازگار ممنون از راهنمایی هاتون

۱۱ فروردین, ۱۳۹۷
۲:۲۲ ب٫ظ
وحید

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 147
۵ اسفند, ۱۳۹۲

سلام دوستان،وقت بخیر،
چنتا ماهی بهم معرفی کنید ک با هم سازگار باشن و با هم شنا کنن و درگیری نداشته باشن باهم، حتما دوس دارم ک با هم شنا کنن، رشدشون کم باشه و زیاد سایز نشن بعد از مثلا یکسال، آکواریومم سایزش ۱۱۰*۴۰ و ارتفاع ۶۰ هس و تاپ فیلتر قوی روش هست،
لطفا یه راهنمایی کنید،

۱۱ فروردین, ۱۳۹۷
۶:۴۳ ب٫ظ
Alirez7632

کاربر عالی
Members
تعداد نوشته ها: 107
۳ فروردین, ۱۳۹۷
2291sp_Permalink sp_Print

سلام ب نظرم اگ میخواین از ماهی هایی که دسته ای شنا میکنن.نگه دارین سیلور اسکات بهترین گزینه هس چن تا سیلور اسکات و اسکات سبز و اسکات قرمز گیر 

اومد بگیرین اک لبشور بزنید سیلور اسکاتم جز اون ماهی هایی هس که دسته ای شنا میکنه بازم ماهی سلیقه ای هس ب خودتون بستگی داره

موفق باشین

کاربران زیر از Alirez7632 برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

وحید
۱۲ فروردین, ۱۳۹۷
۲:۱۷ ق٫ظ
Apocalyptica
کاربر تازه وارد
Members
۱۴ دی, ۱۳۹۴

مجتبی گفته
سلام  

تروفئوس و فرانتوزا با شرایطی با همدیگه سازگاری دارن اول فرانتوزا کمی بزرگتر باشه دوم مخفیگاه و دکور زیاد داشته باشید. 

بریچاردی هم از فرانتوزا و هم از تروفئوس کتک میخوره بقیه سایزبندی رو رعایت کنید و دکور و فضا زیاد داشته باشید تقریبا با هم کنار میان. 

احتمالا ماهی های شما قارچ میزدن که این دو تا ماهی که زنده موندن مشکلی ندارن نگران نباشید اگر قارچ باشه با متیلن بلو به راحتی درمان میشه. متیلن بلو رو باید در تانک اصلی استفاده کنید. در بخش بیماری ها توضیح داده شده. birddone  

سلام

آقا مجتبی اگه به این ترکیبی ک گفتم خدمتتون دلفینی اضافه کنم مشکلی پیش نمیاد؟

واسه سیچلاید های تانگانیکا چه غذایی بدم بهتره؟ دو سه نوع باید تهیه کنم درسته؟ لطفا چند غذا خوب معرفی کنید

غذا دست ساز ک با دل گاو و ... هست توو انجمن هم میشه بهشون داد؟

۱۲ فروردین, ۱۳۹۷
۱۱:۵۰ ب٫ظ
وحید

کاربر عالی
Members
۵ اسفند, ۱۳۹۲

Alirez7632 گفته
سلام ب نظرم اگ میخواین از ماهی هایی که دسته ای شنا میکنن.نگه دارین سیلور اسکات بهترین گزینه هس چن تا سیلور اسکات و اسکات سبز و اسکات قرمز گیر 

اومد بگیرین اک لبشور بزنید سیلور اسکاتم جز اون ماهی هایی هس که دسته ای شنا میکنه بازم ماهی سلیقه ای هس ب خودتون بستگی داره

موفق باشین  

سلام، والا اصلا از اسکات خوشم نمیاد،
قبلا داشتم، رشدش هم ک زیاده،
یه ماهی میخام ک رشدش خ کم باشه با هم بسیار سازگار باشن،
میخام تک گونه بریزم، مثلا تو مایه های لوچ دلقک،
ممنون میشم دوستان هم ی راهنمایی کنن چند مورد رو بگن،

۱۳ فروردین, ۱۳۹۷
۹:۴۹ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2294sp_Permalink sp_Print

masoud1371 گفته
سلام دوستان خسته نباشید من داخل تانکم دوتا اسکار یه طوطی ماهی و کت فیش افریقایی دارم و یه لجن خوار میخوام یه جفت اظاف کنم چه پیشنهادی میدین که هم مقاوم باشه و هم سازگار ممنون از راهنمایی هاتون  

سلام  

کت آفریقایی رو خارج کنید چون به زودی دردسر ساز میشه میتونید به جای اون کت فیش معمولی بگیرید. birddone

۱۳ فروردین, ۱۳۹۷
۹:۵۲ ب٫ظ
مجتبی
کرمان

معاون انجمن
Members

معاون

Moderators
۳ خرداد, ۱۳۹۰
2295sp_Permalink sp_Print

Apocalyptica گفته

مجتبی گفته
سلام  

سلام

آقا مجتبی اگه به این ترکیبی ک گفتم خدمتتون دلفینی اضافه کنم مشکلی پیش نمیاد؟

واسه سیچلاید های تانگانیکا چه غذایی بدم بهتره؟ دو سه نوع باید تهیه کنم درسته؟ لطفا چند غذا خوب معرفی کنید

غذا دست ساز ک با دل گاو و ... هست توو انجمن هم میشه بهشون داد؟  

سلام  

دلفینی ماهی نسبتا مهاجمی هست و بهتره استفاده نکنید. 

غذای گوشتی هم حداکثر هفته ای دو وعده و کم بهشو نبدین و نه بیشتر. 

بهتره از غذاهای شرکتی مخصوص سیچلایدها استفاده کنید. birddone

Apocalyptica
۱۴ فروردین, ۱۳۹۷
۵:۵۷ ب٫ظ
وحید

کاربر عالی
Members
۵ اسفند, ۱۳۹۲
2296sp_Permalink sp_Print

وحید گفته

سلام، والا اصلا از اسکات خوشم نمیاد،
قبلا داشتم، رشدش هم ک زیاده،
یه ماهی میخام ک رشدش خ کم باشه با هم بسیار سازگار باشن،
میخام تک گونه بریزم، مثلا تو مایه های لوچ دلقک،
ممنون میشم دوستان هم ی راهنمایی کنن چند مورد رو بگن،  

دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟ ممنون میشم چند مورد رو نام ببرید،
در حال حاضر آکواریومم ماهی داخلش نیس ولی تاپ فیلتر و بخاری روشنه،

۱۵ فروردین, ۱۳۹۷
۱۰:۳۷ ق٫ظ
Alireza1216
مازندران

کاربر نمونه
Members
تعداد نوشته ها: 702
۱۳ فروردین, ۱۳۹۵
2297sp_Permalink sp_Print

وحید گفته

دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟ ممنون میشم چند مورد رو نام ببرید،
در حال حاضر آکواریومم ماهی داخلش نیس ولی تاپ فیلتر و بخاری روشنه،  

سلام دوست

به نظر بنده بهترین گزینه سیچلایدهای آفریقایی دریاچه مالاوی هست. ماهی هایی مثل ماکرو و ..............

البته بستگی به حجم تانکتون هم داره که چه تعداد بریزید.

کاربران زیر از Alireza1216 برای ارسال نوشته مفید تشکر کرده اند:

وحید

تانک گوشتخوار من / تانک آفریقایی ها / لطفا نظر بدین 

۱۵ فروردین, ۱۳۹۷
۱۱:۱۹ ق٫ظ
frontosa
کاربر عادی
Members
تعداد نوشته ها: 17
۱۲ فروردین, ۱۳۹۷
2298sp_Permalink sp_Print

با سلام و خسته نباشید 

دوستان، من یک آکواریوم آمریکایی داشتم اما اونارو ردکردم رفتن الان میخوام بجاشون سیچلاید آفریقایی بخرم لطفابه من در این ترکیبی که در نظر گرفته ام کمک کنید. البته تانک من   ابعادش به این صورته طول۱۲۵، عرض۲۰، ارتفاع۴۰ که تانک من میشه ۱۰۰ لیتر با توجه به گونه آفریقایی، من در  تانکم از مخفیگاه های زیادی استفاده کردم و مشکل مخفیگاه و دکور ندارم اما می خواستم ببینم این ترکیب را شما چطور میبینید.

۲ عدد دلفینی، ۲ عدد سیچلاید پینک، ۳ عدد ماکرو (سفید،  زرد، پرتغالی یا همون رد زبرا، ۱ عدد کت فیش، ۲ عدد       فرانتوزا که همه ی ماهی هام میشه ۱۰ عدد که همه باهم جفت هستند.

۱.شما این ترکیبو چه طور میبینید به نظرتون با این تانکی که    من دارم فرانتوزا میشه انداخت و مشکلی نداره که تو این     ترکیب باشه ؟

۲.به نظر شما همه ماهی هام جفت باشند بهتر است و کمتر همدیگر را اذیت می کنند یا جفت نباشند و همه ماده باشند؟

۳.آیا ماکرو رد زبرا با ماکرو های دیگر جفت میشوند که ۱ ماکرو نر باشد و دو ماکرو دیگر ماده؟

۴.لطفا اندازه ماهی ها هم تو این ترکیب بگویید که کدام   کوچک باشد بهتر است و کدام بزرگ باشد بهتراست که         همدیگر را اذیت نکنند؟

۵.با توجه به ماهی ها چه غذایی بهتر است بدهم آیامیتوانم   از کاهو هم استفاده کنم و چه مدتی به آنها بدهم؟

با تشکر

۱۵ فروردین, ۱۳۹۷
۱۲:۵۳ ب٫ظ
Alireza1216
مازندران

کاربر نمونه
Members
تعداد نوشته ها: 702
۱۳ فروردین, ۱۳۹۵
2299sp_Permalink sp_Print

frontosa گفته
با سلام و خسته نباشید 

دوستان، من یک آکواریوم آمریکایی داشتم اما اونارو ردکردم رفتن الان میخوام بجاشون سیچلاید آفریقایی بخرم لطفابه من در این ترکیبی که در نظر گرفته ام کمک کنید. البته تانک من   ابعادش به این صورته طول۱۲۵، عرض۲۰، ارتفاع۴۰ که تانک من میشه ۱۰۰ لیتر با توجه به گونه آفریقایی، من در  تانکم از مخفیگاه های زیادی استفاده کردم و مشکل مخفیگاه و دکور ندارم اما می خواستم ببینم این ترکیب را شما چطور میبینید.

۴.لطفا اندازه ماهی ها هم تو این ترکیب بگویید که کدام   کوچک باشد بهتر است و کدام بزرگ باشد بهتراست که         همدیگر را اذیت نکنند؟

۵.با توجه به ماهی ها چه غذایی بهتر است بدهم آیامیتوانم   از کاهو هم استفاده کنم و چه مدتی به آنها بدهم؟

با تشکر  

سلام فرانتوزا و خوشآمدگویی بابت ورودتون به سایت خوب انلی پت.

ترکیبتون خوبه و بهتره فرانتوزا نندازین و فقط ماهی های دریاچه مالاوی باشن بهتره هرچند انداختن فرانتوزا هم مشکل خاصی نداره.

۲. همه ماده باشن که بدرد نمیخوره و همه هم نر باشن هم داستان میشه همون جفت باشن بهتره تا حدودی

۳. شدن میشه ولی امکانش کمه .

۴. ماکرو بهتره از بقیه کوچیکتر باشه چون جزو آمبوناهاست و یخده خشنه. فرانتو هم اگه گرفتین از بقیه یخورده سایزش بیشتر باشه

۵. میتونین از غذاهای معتبر شرکتی که مختص خودشون هستن استفاده کنین که معروفترینشون جی بی ال نوو مالاوی و جی بی ال نوو تانگتنیا هستن. از کاهو و خیار هم میتونین استفاده کنین هفته ای یکبار خوبه

ضمنا دوست عزیز این تعداد ماهی واسه این حجم آب یخده زیاده و اینکه عرض تانک هم اصلا مناسب نیست.

تانک گوشتخوار من / تانک آفریقایی ها / لطفا نظر بدین 

۱۵ فروردین, ۱۳۹۷
۱:۵۷ ب٫ظ
frontosa
کاربر عادی
Members
تعداد نوشته ها: 17
۱۲ فروردین, ۱۳۹۷
2300sp_Permalink sp_Print

Alireza1216 گفته

سلام فرانتوزا و خوشآمدگویی بابت ورودتون به سایت خوب انلی پت.

ترکیبتون خوبه و بهتره فرانتوزا نندازین و فقط ماهی های دریاچه مالاوی باشن بهتره هرچند انداختن فرانتوزا هم مشکل خاصی نداره.

۲. همه ماده باشن که بدرد نمیخوره و همه هم نر باشن هم داستان میشه همون جفت باشن بهتره تا حدودی

۳. شدن میشه ولی امکانش کمه .

۴. ماکرو بهتره از بقیه کوچیکتر باشه چون جزو آمبوناهاست و یخده خشنه. فرانتو هم اگه گرفتین از بقیه یخورده سایزش بیشتر باشه

۵. میتونین از غذاهای معتبر شرکتی که مختص خودشون هستن استفاده کنین که معروفترینشون جی بی ال نوو مالاوی و جی بی ال نوو تانگتنیا هستن. از کاهو و خیار هم میتونین استفاده کنین هفته ای یکبار خوبه

ضمنا دوست عزیز این تعداد ماهی واسه این حجم آب یخده زیاده و اینکه عرض تانک هم اصلا مناسب نیست.  

یعنی اگه ماهی هاباهم جفت باشن یا نباشن فرقی نمیکنه   یعنی پرخاشگری شون کمتر نمیشه؟؟؟

منطقه زمانی انجمن:Asia/Tehran

بیشترین کاربران آنلاین:1031

افراد آنلاین کنونی: phoenix_love58, paradox--, hootan
163 مهمان

مشاهده کنندگان کنونی این صفحه:
3 مهمان

برترین نویسندگان:

مجتبی : 22934

ΡARSA : 4189

alirezaj : 3752

H∀ⓂΞD20 : 3661

حسنHTB : 3111